Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada postacı görmek rüya tabiri için yaşlı postacı figürü

Rüyada Postacı Görmek

33

Rüyada postacı görmek, büyük görevler üstleneceğine ve halka karşı sorumluluk alacağına işaret eder. İtibarının artacağına ve herkes tarafından tanınacağına işarettir. Aynı zamanda güzel işler yapacağına ve sevilen bir insan olacağına işaret eden rüya, insanların arasını bulacağına işaret eder. Sıkıntı ve dertlerinin yakın zamanda sona ereceğine işarettir.

Rüyada Postacı Olduğunu Görmek

Rüyada postacı olduğunu görmek, özgüvenli bir insan olacağına ve gönül ilişkileri yaşayacağına işaret eder. Kısmetinin açılacağına, karşısına hayırlı bir insan çıkacağına ve uzun bir yolu beraber yürüyeceklerine işarettir.

Rüyada Dolu Posta Kutusu Görmek

Rüyada dolu posta kutusu görmek, hayırlı haberler alacağına ve mutlu olacağına işaret eder. Sürpriz gelişmelerin ve müjdeli haberlerin, bu döneme hakim olacağına işarettir. Rahatlayacağına, keyifleneceğine ve huzurla dolacağına işaret eder.

Rüyada Postacıdan Mektup Almak

Rüyada postacıdan mektup almak, çalışmalarının ve çabalarının karşılığını bir süre alamayacağına işaret eder. Üzüleceğine ve sıkıntıya gireceğine, kalbinin kırılacağına işarettir. Yaşayacağı zorlukların, rüya sahibine yeni tecrübeler katacağına da işaret eder.

Rüyada Mektup Almak

Rüyada postacıdan mektup almak, büyük bir karar alacağına işaret eder. İyice düşünülmesi ve fikir alarak verilmesi gereken bu kararın, rüya sahibinin hayatını değiştireceğine delalettir.