Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada rakam görmek rüya tabiri için yerdeki üç rakamı

Rüyada Rakam Görmek

92

Rüyada rakam görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Rahata ereceğine ve şansının yaver gideceğine işaret eder. Aynı zamanda güzel bir döneme gireceğine işaret eden rüya, mutluluğun ve huzurun hayatına hakim olacağına dikkat çeker. Rüyada rakam görmek ve rakamların atması, geleceğinin parlak olacağına ve maddi rahatlığa ereceğine işaret eder. Aynı zamanda engellerle karşılaşmayacağına işaret eden rüya, her gününün bir öncekinden güzel olacağına dikkat çeker. Olumlu gelişmelerin ve hayırlı olayların habercisidir.

Rüyada Rakam Söylemek

Rüyada rakam söylediğini görmek, isteklerin ve dileklerin gerçek olacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve rahatlayacağına işarettir. Aynı zamanda işlerine tüm vaktini ayıracağına ve büyük bir çıkış yapacağına işaret eder. Hatta günden güne iyileşeceğine, işlerini yoluna koyacağına ve zenginleşeceğine delalettir. Her anlamıyla hayırlı ve güzel bir rüyadır.

Rüyada Rakam Yazmak

Rüyada rakam yazmak, parasını kontrol eden kişiye işaret eder. Rüya sahibinin parasını iyi kontrol edeceğine ve dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işarettir. Aynı zamanda mutluluğun ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, günden güne mutluluğunun artacağına işaret eder. Ayrıca güzel günlerin rüya sahibi için geldiğine ve hayatının dilediği gibi yol alacağına işarettir. Geleceğinin parlak olacağına ve mutluluğunun daim olacağına delalet eder. Bkz. Tabela

saatler ve rakamları

Rüyada Rakam Yazılı Kağıt Görmek

Rüyada rakam yazılı kağıt görmek, kem gözlü insanlara ve bu insanlardan gelecek zarara işaret eder. Rüya sahibinin bu insanlar tarafından oyuna getirileceğine ve ayağının kaydırılacağına işarettir. Özellikle iş yaşamının tepetaklak olacağına, bu kişilerin rüya sahibinin yerine geçeceğine ve zor günler yaşayacağına delalet eder. Kötü bir rüyadır, çünkü rüya sahibi çevresindeki insanlara dikkat etmez ve onlara fazlasıyla güvenir. Bu yüzden maddi ve manevi sıkıntılarının hiç bitmeyeceğine delalettir.

Rüyada Numara Görmek

Rüyada numara görmek, şansının yaver gideceğine ve mutluluğunun artacağına işaret eder. Rüya sahibinin zor günleri atlatacağına ve feraha ereceğine işarettir. Aynı zamanda güzel günler geçireceğine ve hayatının dilediği gibi seyir edeceğine delalet eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır.