Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada randevu görmek rüya tabiri için saatine bakıp bekleyen adam

Rüyada Randevu Görmek – Almak Güzel Bir Rüya Mıdır?

37

Rüyada randevu gören kişinin, zorluklara ve sıkıntılara göğüs gereceğine işarettir. Amacı uğruna çalışan rüya sahibinin, gelecek günlerde sıkıntılar yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu zorluklara karşı dik durarak, hızla bu kötü durumları atlatacağına delalettir. Ayrıca ailesinden ve çevresinden destek alacağına işaret eder. Bu sayede işlerinde hızla ilerleyeceğine ve düzene koyulacağına işarettir.

Bu rüyayı gören kişinin gelecek günlerde yaşayacağı gelişmeler sayesinde, mutlu olacağına işarettir. Özellikle aşk hayatında, güzel olaylar yaşayacaktır. Aynı zamanda çevresiyle beraber toplanacağına, sohbet edileceğine işaret eder. İş hayatında veya özel hayatında sıkıntı yaşayan kişinin, gelecek günlerde sıkıntılarından kurtulacağına işarettir.

Rüyada Randevu Vermek

Randevu verdiğiniz kişi tanıdığınız biriyse, görülen kişiyle karşılaşacağınıza ve sohbet edeceğinize işaret eder. Görülen kişiden verilmesi gereken bir karar konusunda, önemli tavsiyeler alacağına işarettir. Ayrıca bu kişiden aldığı fikirler sayesinde, doğru kararı vereceğine delalet eder. Gelecek günlerin rüya sahibi için, mutlu ve huzurlu geçeceğine işarettir.

Hayatına yeni bir sayfa açacağına da işaret eden rüya, yeni iş ve yeni ortama da işaret eder. Kişinin tüm düzenini bozup, yeni bir düzen kuracağına delalettir. Bu sayede işlerine daha çok odaklanacağına, daha verimli çalışacağına işaret eder. bkz. (Arkadaş)

Randevu yazan kadın

Rüyada Randevu Almak

Randevu aldığını gören kişinin, yaşayacağı güzel gelişmelere ve değişimlere dikkat çeker. Özellikle sağlık konusunda, güzel gelişmeler yaşanacağını gösterir. Yakın zamanda alınacak müjdeli haber sayesinde, rüya sahibinin havalara uçacağına ve çok huzurlu hissedeceğine işarettir. Maddi konularda sıkıntılara işaret eden rüya, kişinin bu günlerde harcamalarının hesabını tutması gerektiğine dikkat çeker.

Rüyada Randevu Kaçırmak

Rüyada randevu kaçırdığını görmek, pişmanlığa işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında kaçırdığı bir fırsat yüzünden, üzüleceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Ayrıca bu fırsatın, rüya sahibinin ileride de karşısına çıkacağına işaret eder. Bu yüzden kişinin üzülmeyi bırakıp, diğeri için gözünü dört açması gerekir.

Rüyada Randevu Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Randevu rüyası, olayları düşünüp yorumlamayı gösterir. Kişinin çoğu konuda fazlasıyla düşündüğüne, olayları anlamakta zorluk çektiğine bir işarettir. Ayrıca hayatında değişiklik yapmak isteyen kişinin, göreceği rüyalardandır.