Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada rimel görmek rüya tabiri için rimel ve ayna

Rüyada Rimel Görmek

59

Rüyada rimel görmek, çevresindeki gereksiz insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan, kişiyi zora sokacak bir insanın varlığına işarettir. Bu insanın, rüya sahibinin ayağını kaydırmak istediğine işaret eden rüya, asılsız dedikodular ortaya atacağına işaret eder. Ayrıca üzüleceğine ve kötü hissedeceğine işaret eden rüya, ihanete uğrayacağına dikkat çeker. Üzüntülerin üstüne üzüntü geleceğine ve hiç keyfinin kalmayacağına işaret eder. Rüyada rimel görmek, hayatının zora gireceğine ve para kaybedeceğine de işarettir.

Rüyada Rimel Sürmek

Rüyada rimel sürmek, zarar edeceğine ve zor bir döneme gireceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan, gereksiz insanların habercisidir. Hatta gelecek günlerde hamle yapacaklarına işaret eden rüya, kişiyi üzeceklerine dikkat çeker. Hatta menfaatçi olan bu insanların, rüya sahibinden geçinmeye çalışacaklarına işarettir. Bkz. Makyaj

kapalı rimel ve makyaj malzemeleri

Rüyada Sürme Çekmek

Rüyada sürme çektiğini görmek, kendine bakan kişiye işaret eder. Rüya sahibinin kendine özen gösterdiğine ve bakımlı olduğuna işarettir. Bu sayede diğer insanlar tarafından beğenileceğine işaret eden rüya, kısmetlerinin artacağına dikkat çeker.