Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Romatizma Görmek

20

Rüyada romatizma görmek, ihanete uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin güvendiği bir insan tarafından, kötü bir duruma düşürüleceğine işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve zor bir döneme gireceğine işaret eden rüya, maddi problemlerin altını çizer.

Rüyada Romatizma Hastası Olduğunu Görmek

Romatizma hastası olduğunu görmek, sıkıntıya ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve dertleneceğine işarettir. Aynı zamanda bazı gelişmeler yaşayacağına işaret eden rüya, hayatına yön vereceğine dikkat çeker.

Rüyada Romatizma Acısı Çekmek

Romatizma acısı görmek, zor günler geçireceğine ve dertleneceğine işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve sıkıntı çekeceğine işaret eden rüya, kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Üstelik yaşayacağı kötü gelişmelerin, rüya sahibini mutsuz edeceğine işaret eder. Bkz. Ağrı

Rüyada Romatizmalı Birini Ziyaret Etmek

Rüyada romatizmalı birini ziyaret ettiğini görmek, sıkıntıları ve dertleri sırtlanacaklarına işaret eder. Rüya sahibinin dert ortağı olacağına ve bu kişiyle birbirine destek olacaklarına işarettir. Bu sayede sıkıntıları hızla aşacaklarına işaret eden rüya, güzel bir döneme gireceklerine dikkat çeker.