Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada saksı görmek rüya tabiri için toprak saksıdaki kaktüs

Rüyada Saksı Görmek

86

Rüyada saksı görmek, aileye ve eve işaret eder. Rüya sahibinin huzurlu bir aile hayatının olacağına işarettir. Aynı zamanda hayırlı bir kısmet ve evliliğe işaret eder. Rüya sahibinin istek ve dileklerinin gerçek olacağına işarettir. Ayrıca çevresindeki insanların desteğini alacağına ve sorunlarını hızla çözeceğine işaret eder. Sıkıntıların ve sorunların bitmesiyle beraber daha güzel bir döneme gireceğine ve iyi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Saksıda Çiçek Görmek

Rüyada saksıda çiçek görmek, özel hayata ve çevreye işaret eder. Rüya sahibinin sevdiği insanlarla beraber güzel günler geçireceğine işaret eden rüya, beklenmedik güzelliklere ve sürprizlere dikkat çeker. Aynı zamanda çevresinin sevgisinin artacağına işaret eden rüya, kişiye fazlasıyla güvendiklerine ve saygı duyduklarına işarettir. Her gününün bir öncekinden güzel olacağına ve dileklerinin gerçekleşeceğine işaret eder.

Rüyada Boş Saksı Görmek

Rüyada boş saksı görmek, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağına ve iyi hissedeceğine işaret eden rüya, her günün bir öncekinden güzel olacağına dikkat çeker. Aynı zamanda yardımsever ve iyi kalpli olan rüya sahibinin, karşısına kendisi gibi insanların çıkacağına dikkat çeker. Ayrıca ailede huzurun daim olacağına ve tartışmaların sonlanacağına delalet eder.

Rüyada Saksı İçinde Toprak Görmek

Rüyada sakı içinde toprak görmek, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve rahatlayacağına işarettir. Aynı zamanda kısmetinin açılacağına işaret eden rüya, biriyle gönül ilişkisi yaşayacağına dikkat çeker. Mutluluğun ve huzurun habercisidir. Bkz. Bitki

pencerenin önündeki saksılar ve kaktüsler

Rüyada Saksı Kırılması

Rüyada saksı kırılması, zaman kaybında ve gereksiz düşüncelere işaret eder. Rüya sahibinin insanlar hakkında gereksiz yargılara vardığına ve negatif düşünceler içinde olduğuna işarettir. Ayrıca hatalar yapacağına ve hatalarının bedelin ödeyeceğine işaret eder. Hatalarından ders alan rüya sahibinin, günden güne daha iyi kararlar vermeye başlayacağına dikkat çeker.

Rüyada Saksı Almak

Rüyada saksı almak, iyi ve güzel bir rüyadır. Bir işe yatırım yapacağına ve büyük kazanç elde edeceğine işarettir. Aynı zamanda maddi olarak rahatlık yaşayacağına işaret eden rüya, parayı kontrol etmeyi bileceğine ve günden güne arttıracağına işaret eder. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır.