Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada salavat görmek rüya tabiri için kuran yazıları

Rüyada Salavat Görmek

39

Rüyada salavat görmek, asabi ve sinirli kişiliğe işaret eder. Rüya sahibinin gereksiz sinirlendiğine ve insanları kırdığına işarettir. Bu yüzden her anlamda sıkıntı yaşayacağına işaret eden rüya, zor günler geçireceğine dikkat çeker. Üstelik yapacağı yanlışların, hayatını altüst edeceğine de işaret eder. Bu yüzden mutsuz ve huzursuz olacağına ve keyfinin kaçacağına işarettir. Kişinin daha ılımlı biri olmak için çabalaması gerekir, aksi halde sıkıntıların bitmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Salavat Getirdiğini Görmek

Rüyada salavat getirdiğini görmek, çalışmaların ve çabaların karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin elinden geleni yapacağına işarettir. Bu sayede başarı elde edeceğine işaret eden rüya, rahata ereceğine dikkat çeker. Hatta hayallerinden vazgeçmeyen ve pes etmeyen rüya sahibinin, mutlu olacağına işarettir.

Salavat Çektiğini Görmek

Salavat çektiğini görmek, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve kuvvetleneceğine işarettir. Bu sayede maddi ve manevi huzura ereceğine işaret eden rüya, daha iyi bir hayata sahip olacağına dikkat çeker.

kuran okuyan adam

Rüyada Tekbir Getirdiğini Görmek

Rüyada tekbir getirdiğini görmek, helal yoldan ilerleyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin harama göz uzatmayacağına ve doğru yoldan ayrılmayacağına işarettir. Bu sayede mutlu ve huzurlu olacağına işaret eder. Hatta başarılar elde eden rüya sahibinin, rahatlayacağına da işarettir. Bkz. Yeni Rüya Tabirleri