Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada şarap görmek rüya tabiri için kadehe doldurulan şarap

Rüyada Şarap Görmek

152

Rüyada şarap görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Yanlış yolları bırakmaya ve kendini doğru yola adamaya işaret eder. Rüya sahibinin kendine bir yol çizeceğine ve kendisi için en hayırlı olanı yapacağına işarettir. Aynı zamanda çevresinde bulunan gereksiz insanlardan uzaklaşan rüya sahibinin, daha iyi ve güzel insanlarla beraber olacağına dikkat çeker. Ayrıca maddi olarak kendini kontrol altına alacağına, maddiyatını düşüneceğine işaret eder.

Rüyada Kırmızı Şarap Görmek

Kırmızı şarap görmek, evi yöneten kişiye işarettir. Özellikle bir kadına işaret eden rüya, bu kadının ailede büyük emeği olduğuna dikkat çeker. Aynı zamanda insanların düşüncelerine önem veren ve duyarlı bir insan olduğunun göstergesidir.

Rüyada Şarap İçmek

Şarap içtiğini görmek, iyi ve güzel rüyalardandır. Rüya sahibinin yardımseverliği sayesinde, insanların dualarında yer ettiğine işarettir. Aynı zamanda bu insanların, rüya sahibini iyi andıklarına dikkat çeker. Herkes tarafından örnek alınan bir karakterin işaretidir.

Rüyada Şarap Şişesi Görmek

Şarap şişesi görmek, iyi ve güzel insana işaret eder. Rüyayı gören kişinin, ilim ve akıl sahibi bir inan olduğuna işarettir. Entelektüel ve her haliyle kibar olan kişiye dikkat çeker. Aynı zamanda çevresinde ve ailesinde, rüya sahibinin tavsiyelerine başvuracak insanların olduğuna işarettir. Ayrıca bu insanlara vereceği tavsiyeler sayesinde, onların iyi olduğunu göreceğine ve kendini iyi hissedeceğine delalet eder.

Şarap ve şarap şişesi

Rüyada Şarap Kadehi Görmek

Şarap kadehi görmek, büyük kararlara işaret eder. Rüya sahibinin önemli kararlar alması gerekeceğine ve vereceği kararlar neticesinde, iyi veya kötü olacağına işarettir. Aynı zamanda bu kararın hayatında bir kırılma noktası olduğuna işaret eden rüya, büyük değişimlere dikkat çeker. Bu yüzden rüya sahibinin doğru vermek için çabalaması gerekir. Bkz. Sarhoş

Rüyada Şarap İçen Birini Görmek

Şarap içen birini görmek, kişinin çevresinde iyi insanlar olduğuna işaret eder. Bu insanların; efendi, saygılı, duyarlı ve karakterli insanlar olduğuna işarettir. Ayrıca rüya sahibine çok faydalarının dokunacağına ve bu insanlar sayesinde, güzel bir döneme gireceğine işaret eder.

Rüyada Şarap İkram Etmek

Şarap ikram ettiğini görmek, iyi kalpli kişiye işaret eder. Rüya sahibinin iyi ve halden anlayan bir insan olduğuna işarettir. Aynı zamanda misafirperverliğiyle herkesin dilinde olduğuna delalet eder.