Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sarhoş görmek rüya tabiri için alkol alıp sızan adam

Rüyada Sarhoş Görmek

101

Rüyada sarhoş görmek, hatalara ve hatalardan alacağı derslere işaret eder. Rüya sahibinin büyük hatalar yapacağına ve çok zarar edeceğine işarettir. Aynı zamanda hataları yüzünden, kendine fazlasıyla yükleneceğine işaret eder. Günden güne kötüleşeceğine ve kendini negatif şeyler düşünürken bulacağına işarettir. Endişelerin ve kaygıların peşini bırakmayacağına dikkat çeker. Hatta isteklerinin gerçekleşmemesiyle beraber, daha kötü ve olumsuz olaylar içinde olacağına işarettir.

Rüyada sarhoş görmek, hayat düzeninin bozulacağına işaret eder. Rüya sahibinin işinde ve özel hayatında zor günler geçireceğine işarettir. Üstelik maddi zararların rüya sahibini fazlasıyla olumsuz etkileyeceğine işaret eder. Bundan dolayı sıkıntılarının daha da artacağına ve yüklenemeyeceği kadar olacağına işarettir.

Rüyada Sarhoş Olduğunu Görmek

Sarhoş olduğunu görmek, sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi sıkıntı yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda huzursuz olacağına ve kötü günler geçireceğine işaret eden rüya, maddi zararlara ve para kaybetmeye işaret eder. Günden güne kötüleşeceğine ve geçim sıkıntısı yaşayacağına işarettir.

Rüyada Sarhoş Birini Görmek

Sarhoş birini görmek, çevreye işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan gereksiz insanların işaretidir. Hatta bu insanların rüya sahibinin ayağını kaydırmak isteyeceğine ve hamle yapacaklarına işaret eder. Gereksiz konuşan, edepsiz, patavatsız, iki yüzlü ve hain insanlara dikkat çeker. Bu yüzden rüya sahibinin çevresine dikkat etmesi gerekir, aksi halde bu insanların rüya sahibine sıkıntı yaratacaklarına işarettir. Bkz. Bira

Sarhoş olup kaldırıma oturan adam

Rüyada Sarhoş Erkek Görmek

Sarhoş erkek görmek, çevresi tarafından yargılanacağına ve eleştiri alacağına işaret eder. Rüya sahibinin çevresinden ve ailesinden alacağı tepkiler nedeniyle, kötü hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda zor günler geçireceğine ve bir süre yalnız kalacağına işaret eder.

Rüyada Sarhoş Kadın Görmek

Sarhoş kadın görmek, itibar kaybına ve gözlerden düşmeye işaret eder. Rüya sahibinin çevresinden ve ailesinden tepkiler alacağına işaret eden rüya, hatalara ve yanlışlara dikkat çeker. Aynı zamanda kişinin zor günler geçireceğine işaret eden rüya, bir süre toparlanamayacağına dikkat çeker.

Rüyada İçki Görmek

Rüyada içki görmek, doğru yolda ilerlemeye işaret eder. Rüya sahibinin çevresinden ve ailesinden alacağı destek sayesinde, doğru yolda ilerleyeceğine ve hayırlı işler yapacağına işarettir. Aynı zamanda hak yiyeceğine işaret eden rüya, itibar kaybına ve gözlerden düşmeye dikkat çeker.

Rüyada İçki Şişesi Görmek

Rüyada içki şişesi görmek, maddi olarak güzel günlere işarettir. Rüya sahibinin zor günlerinin biteceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda zor günlerin biteceğine işaret eden rüya, maddi rahatlığa ve kaygıların sonuna işaret eder. Günden güne iyileşeceğine ve hayatını yoluna sokacağına işarettir.