Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sarık görmek rüya tabiri için beyaz cami

Rüyada Sarık Görmek

43

Rüyada sarık görmek, başarılara ve çalışmalara işaret eder. Rüya sahibinin yöneticileri tarafından takdir göreceğine işarettir. Çalışmalarının ve çabalarının karşılığının alacağına işaret eden rüya, sevileceğine ve saygı göreceğine işaret eder. Aynı zamanda konumunun yükseleceğine işaret eden rüya, herkes tarafından tanınacağına ve alanında bir numara olacağına işaret eder. Üstelik kısmetinin açılacağına ve karşısına hayırlı bir insanın çıkacağına da işarettir.

Rüyada Beyaz Sarık Görmek

Beyaz sarık görmek, bazı yanlış işlere bulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin haram yoldan gelir elde edeceğine ve yanlış yolda ilerleyeceğine işarettir. Bu yüzden sıkıntıya giren rüya sahibinin, doğru yola girmek için elinden geleni yapacağına işaret eder.

Rüyada Başında İyi Bir Sarık Görmek

Başına iyi bir sarık görmek, çevresindeki insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresiyle ve ailesiyle uyum içinde olacağına ve onlara neşe verdiğine işarettir. Bu sayede insanlar tarafından sevilen rüya sahibinin, saygı gördüğüne dikkat çeker. Bkz. Namaz

gece ışıklarını yakan büyük cami

Çift Sarık Görmek

Çift sarık görmek, çalışmaların ve çabaların karşılığını alacağına işaret eder. Rüya sahibinin büyük başarılara imza atacağına ve insanlar tarafından sevileceğine işarettir. Aynı zamanda onların saygısını kazanacağına işaret eden rüya, mutlu ve huzurlu olacağının altını çizer.