Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
satrançta kazanan siyahlar

Rüyada Satranç Görmek

51

Rüyada satranç görmek, iyi ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Rüya sahibinin düşmanlarından ve rakiplerinden kurtulacağına işaret eder. Aynı zamanda dilediği gibi bir döneme gireceğine işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin; rahata ereceğine, saygı göreceğine, isteklerine ulaşacağına ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada satranç görmek, alanında bir numara olacağına dikkat çeker. Kişinin, iş yaşamında yapacağı girişimlerin, hayırlı sonuçlar getireceğine işarettir. Üstelik şansının yaver gideceğine ve rüya sahibinin, mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğine işaret eder. Aklı ve duygularını bir arada kullanan rüya sahibinin, hayat düzenini kuracağına ve rahatlayacağına dikkat çeker.

Rüyada Satranç Oynamak

Rüyada satranç oynadığını görmek, çevresindeki insanları tanıyacağına işaret eder. Rüya sahibinin, iyi ve kötü insanları göreceğine, bu sayede çevresini yenileyeceğine dikkat çeker. Üstelik, planlı hareket edeceğine ve her adımını dikkatle atacağına işarettir. Ayrıca düşmanlarına ve rakiplerine karşı üstünlük sağlayacağına, onları yeneceğine ve zafer elde edeceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, keyifli bir hayatının olacağına işarettir. Bkz. Oyun

Rüyada Satranç Tahtası Görmek

Hayırlara işaret eder. Rüya sahibinin yaşayacağı güzel gelişmelerin, hayırlı sonuçlar getireceğine işarettir. Ayrıca güzel günlere işaret eden rüya, çevresi tarafından sevileceğine dikkat çeker. Üstelik, maddi ve manevi kazanç elde edeceğine de işarettir.

satrançta kazanan siyahlar

Rüyada Satranç Taşı Görmek

Bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir hayat geçireceğine ve iyi insanlarla beraber olacağına dikkat çeker. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu olacağına işaret eden rüya, neşesiyle herkesi mutlu edeceğine işarettir.

Rüyada Satranç Turnuvasına Katılmak

Rakiplerin ve düşmanların varlığına işaret eder. Rüya sahibinin bir süre zorlanacağına, zorluklara karşı dik duracağına ve düşmanlarını alt edeceğine işarettir. Ayrıca yeni insanlarla tanışan rüya sahibinin, bu insanlardan fayda göreceğine dikkat çeker. Saygı değer, itibar sahibi, sevilen ve mevki sahibi bir insan olacağına işarettir.

Rüyada Satranç Öğrenmek

Başarı elde edeceğine işaret eder. Rüya sahibinin işini büyüteceğine ve dilediği gibi bir hayat yaşayacağına işarettir. Aynı zamanda hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine dikkat çeker.