Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sebze görmek rüya tabiri için sebze yığını

Rüyada Sebze Görmek

54

Rüyada sebze görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Şansının yaver gideceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda hayatının yeni bir döneme gireceğine işaret eden rüya, başarılı ve mutlu bir insan olacağına işarettir. Aynı zamanda hayallerinin gerçek olacağına ve dileklerinin yoluna geleceğine dikkat çeker. Mutlu ve huzurlu bir ömür geçireceğine işaret eden rüya, maddi ve manevi rahatlığa dikkat çeker. Hatta bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına ve daha iyi bir hayatının olacağına işarettir. Rüyada sebze görmek, iyi ve güzel rüyalardandır. Günden güne iyi olacağına ve sağlıklı bir ömür süreceğine işaret eder.

Rüyada Sebze Yemek

Rüyada sebze yediğini görmek, bazı kötü huylara ve kötü hissedeceğine işaret eder. Özellikle patavatsızlığa işaret eden rüya, bu yüzden arkadaşlarıyla arasının bozulacağına işarettir. Hatta güvenilmeyen ve sırların saklandığı bir insan olacağına işaret eder. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve bu kötü huyundan dolayı güvenilmeyeceğine işarettir. Hatta çevresinden ve ailesinden tepki alacağına dikkat çeker.

Rüyada Sebze Fidesi Görmek

Sebze fidesi görmek, güzel bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin istediği maaşı alacağına ve kariyerinde güzel bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda yeni fırsatları göreceğine işaret eder rüya, günden güne zenginleşeceğine işarettir. Ayrıca bolluk ve bereketin, rüya sahibiyle beraber olacağına işaret eder.

Rüyada Sebze Kurdu Görmek

Sebze kurdu görmek, kötü ahlaklı kişilere işaret eder. Rüya sahibini çevresinde bulunan ve yararsız insanların işaretidir. Özellikle bunlardan gelecek zarara işaret eden rüya, kişinin parasını sömüreceklerine işarettir. Rüya sahibinin bu insanlardan uzaklaşması ve kendine yeni bir yol çizmesi gerekir. Hatta bu insanların, rüya sahibine gizli düşmanlık beslediklerine dikkat çeker. Bkz. Yeşillik

Yeni yıkanmış sebzeler

Rüyada Yeşil Sebze Görmek

Yeşil sebze görmek, iyi ve sağlıklı insana işaret eder. Rüya sahibinin ömrünün uzun olacağına ve sağlığının yerinde olacağına işarettir. Aynı zamanda maddi rahatlık yaşayacağına işaret eden rüya, sağlıklı ve zengin bir hayat süreceğine dikkat çeker.

Rüyada Sebze Satmak

Sebze sattığını görmek, pek iyi bir rüya değildir. Şanssızlıklara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin bazı sorunlar yaşayacağına ve insanlar tarafından yargılanacağına işarettir. Aynı zamanda maddi kayıplar yaşayacağına işaret eden rüya, kötü haberler yüzünden üzüleceğine dikkat çeker.

Rüyada Sebze Toplamak

Sebze topladığını görmek, mutsuz olmaya işarettir. Rüya sahibini kendini kötü hissedeceğine ve üzüleceğine işaret eder. Aynı zamanda zor günler geçireceğine işaret eden rüya, günden güne kötüleşeceğine dikkat çeker.