Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada sevişmek rüya tabiri için yatakta yatan çiftin ayakları

Rüyada Sevişmek

185
rüyada sevişmek rüya tabiri için kadına sarılan adam

Rüyada sevişmek farklı şekillerde yorumlanır. Rüya sahibinin rüyasında, seviştiğini gördüğü kişi kendisine helal ise; bu rüya iyiliklere, güzelliklere ve işlerin iyileşmesine işaret eder. Eğer seviştiğini gördüğü kişi helali değilse, iş yaşamında ve sosyal yaşamında zararlara ve sıkıntılara işaret eder. Ayrıca, rüyada sevişmek tüm isteklere ulaşmaya işarettir.

rüyada kadın kadına sevişmek

Kadın kadına sevişmek, bolluk ve bereketin işaretidir. Rüya sahibinin istediği hayata kavuşacağına ve kendini çok şanslı hissedeceğine işaret eder. Ayrıca, istediği her şeyi kolayca elde edebileceğine delalettir. Üstelik, rüya sahibinin kendisini olumlu tutması ve iyilikler yapması gerekir, aksi halde kötü durumlara düşebilir. Kişinin eline geçecek paranın hayırlı olup olmaması, rüya sahibinin elindedir. Buna rüya sahibi karar verecektir.

rüyada tanıdık biriyle sevişmek

Tanıdık biriyle sevişmek, rüya sahibinin kötü bir olay yaşayacağına işarettir. Üstelik, bu olay yüzünden kötü şeyler yapacak olan rüya sahibinin, günahlarından da tövbe etmesi gerekir. Ayrıca, rüya sahibinin zorluk ve engellerle dolu bir dönemden geçeceğine delalettir.

rüyada sevişmek rüya tabiri için yorgana sarılan kadın

rüyada eski eşle sevişmek

Eski eşle sevişmek, iyi bir rüyadır. Gelecek günlerde, rüya sahibinin başına güzel olaylar ve iyilikler geleceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin mutlu ve huzurlu hissedeceğine, iş yaşamında da başarıyı elde edeceğine delalettir. Üstelik bunları yaparken, rüya sahibine destek veren ve onunla olan bir kişi olacağına, bu kişinin rüya sahibine desteğini hiç esirgemeyeceğine işaret eder. Bu rüya, bolluk ve bereket, zenginlik ve mutluluk gibi iyi şeylere işaret eder.

Tanımadığın biriyle sevişmek

Tanımadığın biriyle sevişmek, sıkıntılardan kurtulmaya ve kısmete işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin, gelecek günlerde yaşayacağı olaylar ve alacağı destekler sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin bir kısmetinin çıkacağına ve yakın zamanda evleneceğine delalettir. Başka bir yoruma göre, hayırlı evlada işaret eder.

Ünlü biriyle sevişmek

Ünlü biriyle sevişmek, rüya sahibinin kendisini seven ve güvenen bir kimse olduğuna işarettir. Üstelik, Rüya sahibinin iyi ve insanlar tarafından sevilen bir kişi olduğuna, mutluluğunu ve neşesini herkese bulaştırdığına işaret eder.