Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada sıçan görmek rüya tabiri için tahta yuvadaki sıçanlar

Rüyada Sıçan Görmek

63

Rüyada sıçan görmek, sıkıntılara ve sağlık sorunlarına işaret eder. Rüya sahibinin geçim derdine düşeceğine ve rızkının daralacağına işarettir. Aynı zamanda iş dünyasında problemler yaşayacağına ve gelirinin düşeceğine işaret eden rüya, strese gireceğine dikkat çeker. Çok sayıda fare görmek, bolluk ve berekete işarettir. Fare yuvası gören kişinin, geçim darlığı çekeceğine işaret eder. Eğer fare bir yeri delmeye çalışıyorsa, eve hırsız gireceğine işarettir.

Rüyada Evde Sıçan Görmek

Rüyada evin içinde sıçan görmek, sıkıntı ve dertlerin habercisidir. Maddi ve manevi problemlerin, rüya sahibinin hayatını saracağına işaret eder.

Rüyada Fare Avlamak

Rüyada fare avlamak, kötü bir insanla karşılaşacağına ve zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada Fareye Taş Atmak

Rüyada fareye taş atmak, kötü bir insanın rüya sahibinin arkasından konuşacağına işaret eder. Aynı zamanda dedikodusunu yapacağına ve insanlara yalan yanlış şeyler söyleyeceğine işarettir.

yaprakların arasındaki sıçan

Yatakta Sıçan Görmek

Bu rüyayı gören kişinin, çevresinde gereksiz insanlar olduğuna işarettir. Bu insanların rüya sahibine zarar vereceğine ve art niyetli olduklarına işaret eder. İftiralara, belalara ve boş dedikodulara yaslanan bu insanlardan, rüya sahibinin uzak durması gerekir.

Rüyada Sıçan Kovalamak

Rüyada sıçan kovalamak, tartışmalara ve sıkıntılara işaret eder. İş dünyasında karşılaşacağı problemlerin, rüya sahibinin hayatını sıkıntı içinde bırakacağına işarettir. Bkz. Fare

Rüyada Sıçanın Kaçtığını Görmek

Rüyada sıçanın kaçtığını görmek, sevmediği insanlarla beraber olmak zorunda kalacağına ve keyfinin kaçacağına işarettir. Maddi ve manevi problemlerin habercisidir.