Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sihirbaz görmek rüya tabiri için tarot kartları

Rüyada Sihirbaz Görmek

37

Rüyada sihirbaz görmek, doğru kararlar alacağına ve iyi bir ilerleme kaydedeceğine işaret eder. Mutluluk ve güzelliklerin habercisidir. Aynı zamanda, çevresindeki gereksiz insanlara işaret eden rüya, rüya sahibinin duygularını kullanmaya çalıştıklarına dikkat çeker. Bu insanların, rüya sahibini zaaflarından vuracaklarına işaret eder.

Rüyada Sihirbaz Olduğunu Görmek

Rüyada sihirbaz olmak, güzel gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Mutlu ve huzurlu bir döneme gireceğine, keyifleneceğine ve rahatlayacağına işarettir. İnsanlar tarafından sevilen ve saygı duyulan bir insan olacağına dikkat çeker.

Rüyada Büyücü Olduğunu Görmek

Rüyada büyücü olduğunu görmek, zor günlerin habercisidir. Şanssızlıklar yaşayacağına ve aksiliklerle karşılaşacağına işaret eder. Sorunların çözümünü bulamayacağına ve yalpalayacağına işarettir.

Rüyada Büyü Görmek

Rüyada büyü görmek, çevresinde bulunan kötü gözlere işaret eder. Niyetler pis olan ve rüya sahibine yakın olan bu insanların, planlar yaptıklarına işarettir. Üstelik, rüya sahibinin ayağını kaydırmaya çalışacaklarına işaret eden rüya, savunmaya geçmesinin altını çizer.

Rüyada Büyücü Görmek

Rüyada büyücü görmek, kararsızlığa ve yerinde saymaya işaret eder. Rüya sahibinin, bir süre ilerleyemeyeceğine ve huzursuz günler geçireceğine işarettir. Sonrasında, alışacağına ve yoluna kaldığı yerden devam edeceğine delalet eder.