Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada şiir görmek rüya tabiri için şiir okuyan insan ve kahve

Rüyada Şiir Görmek – Okumak Belaların Mı Habercisi?

93

Şiir görmek, hayalleri olan insana işaret eder. Hayallerine o kadar odaklanmıştır ki, gerçek hayatı kaçırır. Hayatının çatışmalar içinde olduğuna ve rüya sahibinin içine kapandığına delalet eder. Ayrıca yaşanacak maddi sıkıntıların, rüya sahibini daha zor bir duruma sokacağına dikkat çeker. İş arkadaşlarıyla arasında çıkacak problemlere ve aile içi tartışmalara işaret eden rüya, çokça eleştirileceğine delalettir. İlerideki günlerin rüya sahibi için zor ve meşakkatli olacağına işaret eder. Rüyada şiir görmek projelerin ve iş hayatının, başarısızlıklarla dolu olacağına da işarettir. Kişinin hayatını bir düzene koyması ve düzeltmesi gerekir. Aksi halde ileride yaşanacak değişimlerin, rüya sahibini kötü etkileyeceğine işaret eder.

Rüyada Şiir Okumak

Şiir okuduğunu görmek, sorumluluk almaya işaret eder. Rüya sahibinin bir projede, sorumluluk alacağına işarettir. Ayrıca iyi bir iş çıkaracağına ve karşısına çıkacak fırsatlara dikkat çeker. Ancak rüya sahibinin fırsatları görecek kadar dikkatli olmayacağına işarettir. Fırsatların ve projelerin elden kaçacağına işaret eden rüya, kişinin insanlarla daha çok konuşarak bunu çözebileceğine delalet eder. Bu rüyayı gören kişi, çevresinde bulunan insanlara kötü davranır. Onların fikirlerini ve düşüncelerini önemsemez. Hatta tartışma sırasında söyleyeceği bir söz yüzünden, sevdiği bir insanı kırar.

Rüyada Şiir Yazmak

Şiir yazmak iyi bir rüyadır. Yeni ilişkilere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin seveceği ve kafasının uyuşacağı bir insanla, beraber olacağına işarettir. Ayrıca bu insanla geçirdiği her saniyede eğleneceğine ve mutlu hissedeceğine delalet eder. Bu insan sayesinde, manevi olarak da iyi hissedeceğine ve gelecek günlere umutla bakacağına işarettir. Hayallerinin ve amaçlarının peşinde koşacak olan rüya sahibinin, er geç isteklerine ulaşacağına delalet eder.

Kuş tüyüyle şiir yazan insan

Rüyada Şiir Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Şiir rüyası, içine kapanık ve insanlarda uzak olan kişiyi gösterir. Mücadele içinde geçen günlerden kaçıp, içinde yaşayan bir insanın yansımasıdır. Diğer insanlarla sohbet etmekte zorlanan, güveni azalan ve içinde yaşayan kişiyi gösterir. Duygularını bastırarak, akmasına izin vermediğinin mesajını verir. Bu yüzden iç dünyası tamamıyla karanlıktır. Kişinin duygularını bastırması nedeniyle, duygusal ihtiyaçlarının daha da arttığını gösterir.