Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sıkıntı görmek rüya tabiri için sıkılan adam

Rüyada Sıkıntı Görmek

32

Rüyada sıkıntı görmek, çalışmaların ve çabaların boşa çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin sermayesini kaybedeceğine işarettir. Girişeceği işte başarısızlık elde edeceğine işaret eden rüya, hayatının alt üst olacağına dikkat çeker. Üstelik rüyada sıkıntı görmek, maddi ve manevi problemlerin baş göstereceği bu günlerin, rüya sahibi için üzüntü getireceğine işaret eder. Ayrıca yaşayacağı olumsuzlukların, hayatında kötü etkiler yaratacağına işarettir.

Rüyada Sıkıntıdan Şikâyet Etmek

Rüyada sıkıntıdan şikayet etmek, hayırlı işlere ve gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve keyifleneceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi getiri elde edeceğine işaret eden rüya, keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Günden güne artan mutluluğun, hayatını daha iyi hale getireceğine işarettir. Üstelik herkes tarafından tanınacağına işaret eden rüya, itibar sahibi olacağına dikkat çeker.

Rüyada Depresyona Girmek

Rüyada depresyona girmek, zorlu bir döneme gireceğine ve üzüleceğine işaret eder. Rüya sahibinin kaygı ve endişe içinde olacağına, kötü hissedeceğine ve mutsuz olacağına işarettir. Aynı zamanda iç sıkıntısı çekeceğine ve keyfinin kalmayacağına işaret eden rüya, dinine yöneleceğine ve iyileşeceğine işaret eder. Bkz. Ağlamak

sıkılan ve kıyafetini tutan kadın

Rüyada Bunalıma Girmek

Rüyada bunalıma girmek, zor duruma düşeceğine ve keyifsizlik yaşayacağına işaret eder. Rüya sahibinin kötü hissedeceğine işaret eden rüya, hiç istemediği bir hayatın ortasına düşeceğine işarettir. Ayrıca maddi kaynaklarının azalacağına ve zarar edeceğine işaret eder. Günden güne artan huzursuzluğun, rüya sahibini kötü hissettireceğine işarettir.