Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sır görmek rüya tabiri için zincir ve kilit

Rüyada Sır Görmek

44

Rüyada sır görmek, işlerin durgunlaşacağına işaret eder. İşlerindeki bu durgunluğun zor bir döneme girmesine neden olacağına, sıkıntıların artacağına ve kaygı duyacağına dikkat çeker. Hatta maddi zarar edeceğine işaret eden rüya, bu yüzden kaygılarının daha da artacağına işarettir. Rüyada sır görmek, maddi zararların ve problemlerin habercisidir. Ayrıca sorunların çözümü için çabalayan rüya sahibinin, beklentilerine ulaşacağına ve rahatlayacağına işaret eder. Hatta problemleri çözeceğine ve rahat bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada Sır Saklamak

Rüyada sır saklamak, arkadaşlarını iyi seçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin güzel insanlarla arkadaşlık yapacağına ve onlardan bir şeyler öğreneceğine işarettir. Bu yüzden kendini iyi hissedeceğine işaret eden rüya, arkadaşlarından iyilik göreceğine dikkat çeker. Özellikle yeni tanıştığı insanların rüya sahibine hayırlar getireceğine işarettir. Sır saklamak, geleceğinin güzel olacağına ve çevresindeki insanların desteğini alacağına işaret eder. Bundan dolayı kariyerinde hızla ilerleyen rüya sahibinin, hızlı bir yükselişe gireceğine işarettir.

Rüyada Sır Vermek

Rüyada sır vermek, başarıların ve güzel gelişmelerin habercisidir. Rüya sahibinin iş yaşamında elde edeceği başarılara ve güzel günlere işaret eder. Özellikle zengin bir insan olacağına ve günden güne varlıklarının artacağına işarettir. Aynı zamanda bazı yanlışlar yapacağına ve bu yanlışların, başına dert açacağına işaret eder. Hayatın rüya sahibine zenginlik getireceğine ancak, tüm güzelliklerin yanında olduğu gibi büyük sorumluluklar da getireceğine işarettir. Ayrıca stresin artacağına ve rüya sahibinin daha fazla çalışması gerektiğine işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; zenginleşeceğine, rahatlayacağına, mutlu olacağına ve huzurlu bir döneme gireceğine işarettir. Bkz. Arkadaş

elinde açık kilit tutan adam

Rüyada Sır Söylemek

Rüyada sır söylemek, sıkıntılarıyla yalnız kalacağına işaret eder. Rüya sahibinin çok zor durumlara düşeceğine ve kimseden yardım alamayacağına işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, her şeyin daha zor olacağına işaret eder. Tüm bu sıkıntıları çeken rüya sahibinin, problemleri çözeceğine ve ayağa kalkacağına işarettir. Hatta karşısına büyük iş kapıları ve güzel fırsatlar çıkan rüya sahibinin, bu fırsatları ve işleri değerlendireceğine işaret eder. Hatta elde ettiği fırsatlar sayesinde güzel bir döneme gireceğine ve rahata ereceğine dikkat çeker.