Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada şişman görmek rüya tabiri için göbeğini ölçen adam

Rüyada Şişman Görmek

124

Rüyada şişman görmek, maddi ve manevi rahatlığa işaret eder. Rüya sahibinin büyük bir servet inşa edeceğine ve imkanlarının genişleyeceğine işarettir. Günden güne zenginleşeceğine, rahatının yerinde olacağına, hayallerine ulaşacağına ve hayırlı kısmete işaret eder. Bu sayede mutluluğunun ve huzurunun artacağına işaret eden rüya, huzurlu bir aile hayatına sahip olacağına delalettir. Aynı zamanda çevresinden destek alan rüya sahibinin, engelleri hızla aşacağına ve işinde ilerleyeceğine dikkat çeker.

Rüyada Şişman Olduğunu Görmek

Rüyada şişman olduğunu görmek, rahata ereceğine işaret eder. Maddi kaynaklarının çoğalacağına ve keyfinin yerine geleceğine işarettir. Aynı zamanda çevresinden destek alacağına işaret eden rüya, sıkıntılarından hızla kurtulacağına delalet eder. İş yaşamında yaşayacağı gelişmelerin, rüya sahibinin yaşam standartlarını yükselteceğine işarettir.

Rüyada Şişman Bebek Görmek

Rüyada şişman bebek görmek, güzel gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Rüya sahibinin yeni iş kapıları ve fırsatlarla karşılaşacağına ve fırsatları değerlendireceğine işarettir. Aynı zamanda yaşayacağı güzel gelişmelerin, maddi ve manevi kazanç olarak döneceğine dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, huzur ve mutluluğun hayatına hakim olacağına işaret eder. Ayrıca geçim sıkıntısı çekmeyeceğine ve problemlerini hızla çözeceğine işarettir.

Şişman Birini Zayıf Görmek

Şişman birini zayıf görmek, iyi bir rüya değildir. İş yaşamındaki sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin uzun süre problemlerle boğuşacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Bu yüzden mutsuz olan rüya sahibinin, uzun süre kendini toparlayamayacağına ve duygularına kapılacağına delalet eder. Bkz. Göbek

birini tehdit eden şişman adam

Zayıf Birini Şişman Görmek

Zayıf birini şişman görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Geçmişteki hatalarının farkına varan rüya sahibinin, hatalarından döneceğine ve ders alacağına işarettir. Bu sayede daha tecrübeli bir insan olacağına, işinin ehli olacağına ve isteklerine hızla ulaşacağına işaret eder. Aynı zamanda, geçmişte kötü davrandığı insanlardan özür dileyeceğine işaret eden rüya, onların rüya sahibini affedeceğine dikkat çeker.

Şişman Kadın Görmek

Şişman kadın görmek, bolluk ve bereketin hayatına hakim olacağına işaret eder. Mutluluğunun artacağına ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda hayatına yeni bir soluk getireceğine ve huzurlu bir aile hayatına dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, insanların desteğini alacağına işarettir.

Şişman Birini Görmek

Şişman birini görmek, yeni iş kapılarına ve fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin yüksek kazançlar elde edeceğine ve gelirini arttıracağına işarettir. Bu sayede hayallerine ve hedeflerine bir adım atmış olacağına, kendini daha iyi hissedeceğine ve mutluluğunun günden güne artacağına işaret eder.