Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sitem görmek rüya tabiri için sitem eden insanlar

Rüyada Sitem Etmek

36

Rüyada sitem etmek, kendisine söylenen yalanı yakalayacağına işaret eder. Çevresindeki insanların, rüya sahibine yalan söyleyeceğine işarettir. Üstelik sevdiği yakın dostunun, rüya sahibine yalan söylediği ve ona karşı tavır aldığı ortaya çıkacaktır. Bu yüzden intikam almak isteyeceğine işaret eden rüya, bunun gereksiz olacağının altını çizer. Rüya sahibi durumu düzeltebilir veya tamamen bağlarını koparabilir. Gördüğü kişiyi tanıyorsa, onunla tartışacağına ve dargınlıklar yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Sitem Edilmek

Rüyada sitem edilmek, düşünmeden hareket edeceğine ve zarar göreceğine işaret eder. Rüya sahibinin çevresinden ve ailesinden alacağı tavsiyelere, bu tavsiyelere uymayacağına ve bu yüzden, sıkıntılı durumların içinde kalacağına işarettir. Sonrasında bazı tartışmaların ortaya çıkacağına işaret eden rüya, kırgınlıklara ve küslüklere işaret eder. Özellikle yakın çevre ile olan tartışmaların, insanların birbirini kırmasıyla ve küsmesiyle biteceğine işarettir. Ayrıca bazı sözler duyacağına, bu sözlerden dolayı kötü hissedeceğine ve kırılacağına da işaret eder. Bkz. Bağırmak

Sitem eden kız çocuğu

Sitem Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Sevgisizliğin ve ilgisizliğin sebep olduğu bir rüyadır. Bu rüyanın anlamı ve yorumu da buna göre yapılır. Kişinin geçmişte yaşadığı sorunların yansımasıdır. Özellikle aile içerisindeki ilgisizliği gösteren rüya, sevgiye ve ilgiye açlığını yansıtır.