Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sivilce görmek rüya tabiri için sivilceli kadın

Rüyada Sivilce Görmek – Patlatmak Ne Anlama Gelir?

133

Rüyada sivilce görmek, iyi ve kötü olayları beraberinde getirir. Özellikle rüya sahibinin zenginleşeceğine işaret eden rüya, ufak problemlere ve sıkıntılara da işaret eder. Kişini yapacağı işlerin, rüya sahibine zenginlik ve bereket getireceğine işarettir. Ayrıca hayatı boyunca geçim derdi yaşamayacağına ve iş hayatında, bir numara olacağına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin çalışmaları ve çabaları sayesinde, dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işarettir. Bazı beklenmedik sıkıntıların ve sorunların, bunlarla beraber geleceğine delalet eder.

Rüyada Sivilce Sıkmak

Sivilce sıktığını görmek, müjdeli haberlere ve güzel olaylara işaret eder. Rüya sahibinin mutlu olacağı, güzel olaylar yaşanacağına işarettir. Ayrıca iş yaşamında olacak yenilikler sayesinde, gelirini arttıracağına işaret eder. Çevresiyle ve ailesiyle güzel bir yaşama sahip olacak rüya sahibinin, sevinçten havalara uçacağına dikkat çeker.

Rüyada Sivilce Patlatmak

Sivilce patlaması, sıkıntı ve dertlerin sonuna işarettir. Kişinin dertlerinin sona ermesiyle beraber, rahat edeceği bir döneme gireceğine delalet eder. Aynı zamanda huzurlu ve rahat bir geleceğin, rüya sahibinin hayatına hakim olacağına işarettir.

Rüyada Sivilce Çıkması

Sivilce çıktığını görmek, iyi rüyalardandır. Gören kişinin, gelirinin artacağına ve büyük bir bolluk yaşayacağına işaret eder. Sağlıklı ve mutlu bir döneme girecek rüya sahibinin, hayatında yeni bir sayfa açılacağına işarettir. Aynı zamanda kişinin, işlerini düzene koyacağına dikkat çeker.

Sivilce sorunu yaşamış kadın

Rüyada Sivilce Koparmak

Sivilce kopardığını görmek, zor olaylara dikkat çeker. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceği, olumsuz durumlar yaşayacağına işarettir. Ayrıca kişinin, başka insanlar hakkında kuruntular yarattığını ve bunlara inandığını gösterir. Bu yüzden insanlara yaklaşırken, sıkıntı çektiğine işaret eder. bkz. Yüz

Rüyada Sivilce Kanaması

Sivilce kanaması, güzel olaylara ve müjdeli haberlere işaret eder. Kişinin yaşayacağı güzel olaylara dikkat çeken rüya, menfaat elde edeceğine de işarettir. Hatta rüya sahibinin bu günlerde, beklenmedik durumların içinde olacağına delalet eder.

Rüyada İltihap Sıkmak

İltihap sıkmak, iyi ve güzel bir rüyadır. Dileklerin ve hayallerin gerçek olacağına işaret eder. Büyük rahatlığa erecek rüya sahibinin, çok mutlu olacağına işarettir. Ayrıca yaşadığı sıkıntıların biraz daha devam edeceğine ancak, yakında sona ereceğine delalet eder.

Rüyada İltihap Akması

İltihap aktığını görmek, sıkıntı ve dertlerin sonuna işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı sorunların, yakında son bulacağına ve rüya sahibinin büyük rahata ereceğine dikkat çeker. Kısmetinin artacağı bu günlerde, karşısına iyi bir insan çıkacağına işaret eder Aynı zamanda gelirinin artacağına ve işlerinin yoluna gireceğine delalettir.