Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada soygun görmek rüya tabiri için silah doğrultan kadın

Rüyada Soygun Görmek

82

Rüyada soygun görmek, müjdeli haberlere ve güzel gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu olacağına işaret eden rüya, etrafa neşe dağıtacağına işaret eder. Rüyada soygun görmek, iş yaşamındaki güzel olayları haber verir. Özellikle elde edeceği gelire ve paraya işarettir. Bu yüzden geçim derdinden kurtulacağına ve rahatlayacağına işaret eder.

Rüyada Soygun Yaptığını Görmek

Rüyada soygun yaptığını görmek, talep görmeyen bir yere yatırım yapacağına işaret eder. Bu sayede yüklü miktarda gelir elde edeceğine ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Hatta günden güne zenginleşeceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda günden güne zenginleşeceğine işaret eden rüya, yatırımlarını doğru yerlere yapacağına ve daha çok gelir elde edeceğine işarettir. Ayrıca maddi rahatlığının hayatına yayılacağına ve dileklerin gerçeğe döneceğine işaret eder.

Rüyada Soygun Yapıldığını Görmek

Rüyada soygun yapıldığını görmek, maddi ve manevi yarara işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda büyük fırsatlar göreceğine ve değerlendireceğine işaret eder. Bu sayede maddi olarak güzel bir yere geleceğine işaret eden rüya, günden güne zenginleşeceğine ve isteklerine ulaşacağına işarettir. Güç ve kuvvete, rahatlık ve güzelliğe, maddi ve manevi rahatlığa işaret eder. Bkz. Para

büyük demir para kasasının kapısı

Rüyada Soyguncu Görmek

Rüyada soyguncu görmek, çevresindeki insanların ihanetine uğrayacağına işarettir. Rüya sahibine nankörlük edeceklerine ve kişiyi zor bir duruma düşüreceklerini gösterir. Bu yüzden zor günler geçireceğine ve insanlara güveninin kalmayacağına işaret eder. Hatta iş yaşamında kişiye hamle yapacaklarına ve ayaklarını kaydırmak isteyeceklerine işarettir. Özellikle hayal kırıklığı yaşamasına neden olacaklarına ve kişiyi zor duruma sokacaklarına işaret eder.

Rüyada Hırsız Görmek

Rüyada hırsız görmek, belalara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor günler geçireceğine ve hayırsız olaylar yaşayacağına işarettir. Özellikle şanssız ve zor günlere işaret eden rüya, kendini kötü hissedeceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin; kötü insanlarla karşılaşacağına, sıkıntı çekeceğine ve şanssız günler geçireceğine işarettir. Hatta günden güne kötüleşeceğine ve beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine, kendini kötü hissedeceğine işaret eder.