Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada su hortumu görmek rüya tabiri için hortum tutan el

Rüyada Su Hortumu Görmek

99

Rüyada su hortumu görmek, rüya sahibinin iyi bir işi bilmeden ve henüz öğrenmeden yapmaya çalışması sonucunda, işi bozacağına işaret eder. Ayrıca; rüyada su hortumu görmek, kişinin karşısına çıkacak engellere ve iyi bir olayı kötü anlayıp ona göre davranması sonucu, pişmanlık duyacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin aile hayatında da bazı engellerin çıkacağına ve kişinin arkasından çokça kötü söz edileceğine işaret eder. Eğer rüya sahibinin bu sorunlarından kurtulması için, çaba göstermesi gerekir.

Rüyada Su Hortumyla Bahçe Sulamak

Rüyada hortumla bahçe sulamak, kişinin hayırlı bir işe girişeceğine işarettir. Rüya sahibinin gelecek günlerde karşısına hayırlı, ancak uzun uğraşlar gerektiren bir iş çıkacağına işaret eder. Eğer bu işin sonunu getirebilirse, mutlu ve huzurlu olacağına delalettir. Ayrıca, kişinin rızkının bol ve bereketli olacağına işarettir. Bu rüya kişinin, her zaman çevresindeki insanları da düşündüğüne ve rüya sahibinin azmine işaret eder.

Rüyada Su Hortumu Satın Almak

Rüyada hortum satın almak, rüya sahibinin iş ve aile hayatında yaşayacağı değişimlerin işaretidir. Rüya sahibinin işlerinde yeni atılımlar yapacağına ve yüksek kazançlar elde edeceğine işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin belli alanlarda yatırım yapacağına işarettir. Üstelik, rüya sahibi eline kısa bir hortum aldıysa, kişinin yakın zamanda başarıyı elde edeceğine işarettir. Uzun bir hortum görmek, uzun süre sonra elde edilecek bir başarıya işaret eder.