Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada sülük görmek rüya tabiri için emen sülük

Rüyada Sülük Görmek

97

Rüyada sülük görmek, çevresindeki bir insana işaret eder. Bu insanın rüya sahibine zarar vermek istediğine ve bu yüzden yakın davrandığına işarettir. Üstelik rüya sahibi istemediği halde, kişinin yanına yanaştığına ve onu zorla konuşturduğuna işaret eder. Aynı zamanda rüyada sülük görmek, bu insanın gelecek günlerde hamle yapacağına işaret etmesiyle beraber kişinin zor ve sıkıntılı bir döneme gireceğine dikkat çeker. Ayrıca yalandan rüya sahibine yakınlaşan bu kişinin, eline geçirdiği kozları kullanacağına ve rüya sahibinin ayağını kaydırma için elinden geleni yapacağına işaret eder. Bu yüzden dikkatli olması, bu kişiyi tespit etmesi ve güvenmemesi ve çevresindeki insanları iyi tanıması gerekir.

Rüyada Sülük Yapışması

Rüyada sülük yapışması, çevresindeki kıskanç insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde ve yakınlarında bulunan haset insanların işaretidir. Üstelik rüya sahibine düşmanlık beslediklerine ve ayağını kaydırmak istediklerine işaret eder. Ayrıca gelecek günlerde bazı hamleler yapacaklarına işaret eden rüya, rüya sahibinin dikkatli olması gerektiğini haber verir.

Rüyada Sülük Öldürmek

Rüyada sülük öldürmek, çevresindeki menfaatçi insanlara işaret eder. Rüya sahibinin kaynaklarını kullanan ve parasını bitirmeye çalışan insanlara işarettir. Aynı zamanda bu insanların rüya sahibinin üzerinden geçindiğine, rüyayı gören kişinin maddi sorunlar yaşamasına sebep olacağına işaret eder. Bu yüzden rüya sahibinin bu insanları tespit etmesi ve çevresinden uzaklaştırması gereklidir. Ayrıca gereksiz insanları çevresinden uzaklaştırdıktan sonra, doğru kararı verdiğini anlayacağına işaret eder. Bkz. Ağrı

eldeki sülükler

Rüyada Sülük Yemek

Rüyada sülük yemek, kötü ve sıkıntılı bir rüyadır. Gören kişinin hastalıklarla boğuşacağına ve çok zor günler geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda parasını ve maddi kaynaklarını kontrol edemeyen rüya sahibinin, bunları kaybedeceğine ve maddi kriz yaşayacağına işarettir. Başka bir yoruma göre, zorluklardan sonraki ufak toparlanmalara dikkat çeker.

Rüyada Sülük Toplamak

Rüyada sülük toplamak, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Müjdeli haberlere ve rahata işaret eder. Aynı zamanda mutlu ve huzurlu olacağına işaret eden rüya, her şeyin hayırlısını yaşayacağına dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, belalardan ve sıkıntılardan uzak duracağına işaret eder. Hatta yakın zamanda tüm sıkıntılarının ve dertlerinin son bulacağına işarettir. Bu sayede rahata ereceğine ve mutlu olacağına delalet eder.