Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada süpürge görmek rüya tabir için süpürge ve diğer temizlik malzemeleri

Rüyada Süpürge Görmek

89

Rüyada süpürge görmek, başarıya ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında elde edeceği başarılar sayesinde hayatına yeni bir soluk geleceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına, yeni bir yol çizeceğine ve ferahlayacağına işaret eder. Rüyada süpürge görmek; günden güne hafifleyeceğine işaret etmesiyle beraber, kendisi ve ailesi için büyük savaşlar vereceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin; kariyerinde hızla ilerleyeceğine, problemleri çözeceğine, rahatının artacağına ve hafifleyeceğine işaret eder.

Rüyada Evini Süpürdüğünü Görmek

Rüyada evini süpürdüğünü görmek, sıkıntı ve dertlerin artışına dikkat çeker. Özellikle iş yaşamındaki zorlu günleri haber veren rüya, maddi ve manevi sıkıntıları haber verir. Hatta maddi kaynaklarını tüketeceğine ve yoksullaşacağına işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve bunalıma gireceğine delalet eder.

Rüyada Başkasının Evini Süpürdüğünü Görmek

Başkasının evini süpürdüğünü görmek, maddi ve manevi rahata işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve kendine yeni bir yol çizeceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına işaret eden rüya, hafifleyeceğine ve kafasının rahatlayacağına dikkat çeker.

Rüyada Elektrik Süpürgesi Görmek

Rüyada elektrik süpürgesi görmek, sıkıntı ve dertlerin sonuna işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi rahat ereceğine işaret eden rüya, alanında bir numara olacağına dikkat çeker. Aynı zamanda hayallerine ve hedeflerine adım adım yürüyeceğine, dileklerinin gerçek olacağına, beklentilerinin gerçekleşeceğine ve hayatına yeni bir soluk vereceğine işaret eder. Bkz. Bez

Elektrikli süpürgeyle yerleri süpüren insan

Rüyada Bir Yer Süpürmek

Bir yer süpürmek, maddi olarak zor günler geçireceğine işaret eder. Özellikle aile içindeki huzursuzluğa ve bu yüzden, maddi ve manevi zor günlere dikkat çeker. Hatta işlerine odaklanamayan rüya sahibinin, dikkatsizliği yüzünden büyük zararlar edeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Sokağı Süpürmek

Rüyada sokağı süpürmek, maddi olarak rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin büyük iş kapılarını ve fırsatları göreceğine dikkat çeker. Bu sayede yüksek kazançlar elde edeceğine ve gelirini arttıracağına işarettir. Aynı zamanda çevresindeki insanlara destek çıkacağına ve onlara yardım edeceğine işaret eder. Bu sayede onların saygısını kazanacağına ve destek göreceğine dikkat çeker.

Rüyada Cami Süpürdüğünü Görmek

Rüyada cami süpürdüğünü görmek, dinine yaklaşacağına ve manevi huzura erişeceğine işaret eder. Rüya sahibinin hiç olmadığı kadar dine yakın olacağına ve ruhunun rahatlayacağına işarettir. Aynı zamanda manevi olarak rahat ermesiyle beraber iş yaşamında da güzel gelişmeler yaşayacağına dikkat çeker.