Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada şurup görmek rüya tabiri için şurup ve tablet

Rüyada Şurup Görmek

99

Rüyada şurup görmek, dertlerden ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve mutlu olacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinden kurtulmasıyla beraber rahata ereceğine işaret eden rüya, hayatının günden güne iyiye gideceğine ve huzurlu olacağına dikkat çeker. Beyaz renkli şurup, sağlıklı ömre ve huzurlu döneme işarettir. Kırmızı renkli şurup, düşmanları ve rakipleri alt edeceğine işaret eder.

Birinin şurup vermesi, görülen kişinin desteğini alacağına ve rahata ereceğine işaret eder. Şurup almak, kendi ayakları üzerinde duracağına işarettir. Her anlamda iyi ve güzel şeylere işaret eden rüya, rahatlığın ve huzurun ömür boyu süreceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin hayatına, mutluluk ve huzurun hakim olacağına delalet eder. Hatta dikkatini işlerine veren rüya sahibinin kariyerinin hızla yükseleceğine işarettir. Beklentilerin yakın zamanda gerçek olacağına işaret eder.

Rüyada Şurup İçmek

Rüyada şurup içmek, sağlıklı ve uzun ömre işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda güzel bir eğitim alacağına işaret eden rüya, uzun ve sağlıklı ömrün altını çizer. Ayrıca müjdeli haberler alacağına ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Eski bir şurup içtiğini görmek, sıkıntılara ve dertlere işaret eder. Rüya sahibinin sağlığının bozulacağına ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinin günden güne artacağına işaret eder. Beklenmedik sorunların ve sıkıntıların habercisidir. Bkz. İlaç

Şuruplar ve ilaçlar

Genel anlamda iyi şeylere ve güzel gelişmeler işaret eder. Rüya sahibinin geleceğinin parlak olacağına ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Hatta her gün bir önceki günden daha iyi olacağına ve işlerinin hızla büyüyeceğine işaret eder. Kendini geliştiren rüya sahibinin, yeni ve kültürlü insanlarla tanışacağına delalettir.

Rüyada Şurup Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

geçmişte yaşadığı zorlu olayların izlerini yansıtır. Bu rüya geçmişe duyduğu sözleri ve bu sözlerden aldığı yaraları gösterir. Hatta uzun süredir bunların etkisinde olduğuna ve bu rüyayla beraber yavaş yavaş çıktığını haber verir. Duygusal olarak baskın olan bazı duygular; özlem, üzüntü, yalnızlık ve strestir.