Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada tabela görmek rüya tabiri için açık tabelası

Rüyada Tabela Görmek

76

Rüyada tabela görmek, bazı sorunlara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntıya düşeceğine ve kendini kötü hissedeceğine işarettir. Hatta bunalıma gireceğine ve insanlardan uzun süre uzak kalacağına delalet eder. bu yüzden bir süre ruhsal sıkıntılar yaşayacağına işaret eden rüya, duyacağı kötü sözlerden dolayı üzüleceğine de işarettir. Maddi olarak sıkıntıya yaşayacağına ve işlerinin günden güne kötüleşeceğine delalet eder.

Rüyada Dükkân Tabelası Görmek

Dükkan tabelası görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin çalışmaları iyi giderken, beklenmedik kötü haberler alacağına işarettir. Bu yüzden işlerinden uzak kalacağına işaret eden rüya, günden güne kötüye gideceğine dikkat çeker. Aynı zamanda işlerinin duracağına ve para kazanamayacağına işarettir. Maddi sorunların yavaş yavaş baş göstermeye başlayacağına, kişinin zor bir döneme gireceğine, aile içi sorunlara ve büyük sıkıntılara işaret eder.

Rüyada Yeşil Tabela Görmek

Yeşil tabela görmek, sıkıntıların ve sorunların sonuna işaret eder. Rüya sahibinin dertlerinden kurtulacağına ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda işlerinde büyük yükselişler yaşayacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine dikkat çeker. Maddi olarak rahata eren rüya sahibinin, lüks içinde bir yaşam süreceğine işarettir. Ayrıca mutluluğa ve huzura işaret eder.

Rüyada Tabela Asmak

Tabela astığını görmek, işlerin zorlaşacağına işaret eder. Hatta günden güne kötüye gideceğine ve sıkıntılar ortaya çıkaracağına işarettir. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve mutsuzluk yaşayacağına işaret eder. Bu yüzden uzun süre kendini toparlayamayacağına ve sıkıntılı günlerin bir süre devam edeceğine işarettir. Zorluklar karşısında tek başına olan rüya sahibinin, bu durumun hoşnutsuzluğunu yaşadığına işaret eder. Üstelik rüya sahibini kimseye ihtiyacı olmadığı halde, birilerine ihtiyaç duyduğuna delalettir.

Pembe tabela

Rüyada İsim Tabelası Görmek

İsim tabelası görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin kariyerinde hızla ilerleyeceğine ve başarıyı elde edeceğine işarettir. Ancak rüya sahibini çekemeyen insanların bulunduğuna işaret eder. Üstelik bu insanların, rüya sahibine karşı hamle yapacaklarına ve zor duruma düşürmeye çalışacaklarına işarettir. Bu insanlara karşı gardını almayan rüya sahibinin, büyük bir darbe alacağına ve zor bir duruma düşeceğine işaret eder.