Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada tahta görmek rüya tabiri için kahverengi tahta

Rüyada Tahta Görmek – Kapı Ve Ev Zenginlik Mi Demek?

75

Tahta görmek, helal yoldan para kazanmaya işaret eder. Dürüstlüğü kendine amaç edinmiş olan rüya sahibinin, parasına haram karıştırmayacağına işarettir. İşlerinin her zaman iyi olacağına işaret eden rüya, rızık ve berekete dikkat çeker. Az ve öz para kazanan kişinin, yokluk çekmeyeceğine de işaret eder. Ayrıca rüya sahibi için yeni kapılar açılacağına da işarettir.

Rüyada Tahta Masa Görmek

Tahta masa görmek, çalışkan kişiye işaret eder. Rüya sahibinin eline geçecek helal kazanca ve yapacağı güzel işlere dikkat çeker. Ayrıca çalışmaları ve çabaları sonucunda, daha fazla para kazanacağına işarettir. Kazandığı her kuruşu hak eden rüya sahibinin, maddi olarak rahata ereceğine işaret eder. Gelecek günlerde yaşanacak gelişmeler sayesinde, yeni fırsatlar göreceğine de dikkat çeker. Bu fırsatlar sayesinde, kendine yeni kapılar açacağına ve devamlı çalışacağına delalettir.

Rüyada Tahta Kapı Görmek

Tahta kapı görmek, iyi bir anneye işarettir. Her zaman evlatlarını düşünen, iyi yürekli anneye işaret eder. Ayrıca bu kişinin, rüya sahibine çok şey katacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu insandan öğreneceği şeyler sayesinde, daha iyi bir insan olmak için çabalayacağına ve bu insana sadık olacağına işarettir. Aynı zamanda son derece güvenilir olan bu insana, kişin her şeyini anlatabileceğine ve dertleşebileceğine delalet eder.

Rüyada Tahta Merdivenden Çıkmak

Tahta merdiven çıktığını görmek, başarılı bir iş hayatının olacağına işarettir. Hayatını dilediği gibi yaşayacağına işaret eden rüya, rüya sahibini güzel günlerin beklediğine dikkat çeker. Ayrıca kariyerinde hızla büyüyeceğine ve yeni insanlar tanıyacağına işarettir. İş dünyasında tanınan ve yaptığı işe güvenilen bir insan olacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin, geçimin rahatlayacağına ve güzel bir yaşam süreceğine delalettir.

Bir sürü tahta parçası

Rüyada Tahta Köprü Görmek

Tahta köprü görmek, şüpheye işarettir. Rüya sahibinin yaptığı bir iş sonrası, iyi veya kötü olması hakkında şüpheye düştüğüne işaret eder. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve bu konuyu kafasından atamayacağına işaret eder. Ayrıca ne kadar düşünürse düşünsün, bir sonuca ulaşamayacağına ve bu düşüncenin kafasını kemireceğine delalettir.