Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada tavuk görmek rüya tabiri için kahverengi tavuk

Rüyada Tavuk Görmek

89

Rüyada tavuk görmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin hayatının büyük kısmını neşeli ve mutluluk içinde geçireceğine işaret eder. Ayrıca, rüya sahibinin bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bu sıkıntılardan kendi çabasıyla kısa süre içerisinde kurtulacağına işarettir. Üstelik, kişinin çevresinde bulunan gereksiz ve terbiyesiz insanlardan dolayı sıkıntı yaşadığını fark ederek, bunlarla arasına mesafe koyacağına delalettir. Rüyada tavuk görmek, bekar olan kişi için evliliğe işarettir.

rüyada tavuk yumurtası toplamak

Tavuk yumurtası toplamak, rüya tabirinin yakın zamanda maddi olarak rahatlayacağına işaret eder. Bu rüya, zenginlik ve bolluğa işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin gelecek günlerde daha kuvvetli bir insan olacağının işaretidir. Üstelik, yumurta toplamak da mal, mülk, güç ve paraya işarettir.

rüyada kuluçkaya yatmış tavuk görmek

Kuluçkaya yatmış tavuk görmek, rüya sahibinin kısmetinin açılacağına işaret eder. Gelecek günlerde kişiye bir kısmet çıkacağına ve bu kişi hakkında rüya sahibinin karar vermesi gerektiğine işarettir. Eğer kişi evliyse bir evladı olur.

rüyada tavuk görmek için tavuk ve civcivler

rüyada siyah tavuk görmek

Siyah tavuk görmek, rüya sahibinin çeversinde bulunan evlenmemiş bir kadının işaretidir. Bu kadının iyi ve kötü olması rüya sahibi için büyük etki yaratacaktır. Bu yüzden, kişinin bu kadını iyi değerlendirip, onun hakkında bir karara varması gerekir.

rüyada ölü tavuk görmek

Ölü tavuk görmek, rüya sahibinin hayatında olacak güzel gelişmelere işaret eder. Üstelik, kişinin bu gelişmelerden dolayı havalara uçacağına ve mutlu olacağına işarettir. Hatta, rüya sahibinin hayatının büyük bir çoğunluğunu mutlu geçireceğine işaret eder. Ayrıca, kişinin geçmişini arkasında bırakacağına ve bu sayede daha iyi hissedeceğine delalettir.

rüyada pişmiş tavuk eti görmek

Pişmiş tavuk eti görmek, iyi bir rüya değildir. Rüya sahibinin gelecek günlerde bazı olumsuz olaylar yaşayacağına işaret eder. Üstelik, bu olaylar rüya sahibini her yönden etkileyecek ve zor duruma sokacaktır. Ayrıca, sadece rüya sahibinin kendi çabalarıyla bu zor durumlardan kurtulabileceğine işaret eder.

rüyada tavuk sürüsü görmek

Tavuk sürüsü görmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin tüm sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Ayrıca, kişinin çevresinde sevilen ve saygı duyulan bir kimse olacağına ve itibar sahibi bir insan olacağına işarettir. Aynı zamanda, kişinin kendisini sevmeyen ve düşmanlarına karşı mutlak galibiyet elde edeceğine delalettir.

rüyada tavuk yumurtlaması

Rüyada tavuk yumurtlaması, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin sıkıntılarından bir bir kurtulacağına ve hayatındaki engelleri aşacağına işarettir. Ayrıca, bu günlerde mutlu olacağı şeyler duyacağına ve kendisini iyi hissedeceğine işaret eder. Üstelik, rüya sahibinin bir süre düşünmesi gerekeceğine ve bu sayede kendisi hakkında daha iyi karar vermesine işarettir.

rüyada tavuk görmek rüya tabiri için civciv ve yumurtalar

rüyada tavuk ve civciv görmek

Tavuk ve civciv görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan yardıma muhtaç kimselere işarettir. Bu kişilere destek vermeye ve yardım eli uzatmaya işaret eder. Eğer bu tavukları sevdiyseniz veya beslediyseniz bu o insanlara yardım edeceğinize işarettir. Tavukları kovduysanız veya öldürdüyseniz bu onlara yardım etmeyeceğinize ve kötü davranacağınıza delalettir.

rüyada tavuk saldırması

Rüyada tavuk saldırması, rüya sahibinin iş ve sosyal yaşamında karşısına çıkacak engellere ve kötü olaylara işaret eder. Üstelik, kişinin arkadaşlıklarının bozulacağına ve zor duruma düşmeye delalettir. Rüya sahibinin gelecek günlerde duyacağı dedikodu ve iftiralar karşısında şaşıracağına ve sıkıntıya düşeceğine işaret eder. Ayrıca, kişinin işlerinde olan sorunlar nedeniye, maddi zorluklar çekeceğine işarettir. Sonrasında, kişinin aile içerisinde de büyük sorunlar yaşayacağına ve kalp kırmaya işaret eder.

rüyada tavuk kesmek

Rüyada tavuk kesmek, maddi olarak rahata ermeye işarettir. Rüya sahibinin hiç beklemediği bir anda eline geçecek olan, yüklü miktarda paraya delalettir. Ayrıca, rüya sahibinin çevresinde ve ailesinde sevilen, saygı duyulan bir kimse olduğuna işaret eder. Hatta, kişinin aile içerisinde daha mutlu olacağı ve daha huzurlu hissedeceği günlerin geldiğine işarettir. Ayrıca, bu rüya bekar olan kişi için hayırlı kısmet ve evlilik işaretidir. Başka bir yoruma göre, bu rüya yaşanacak olan bazı sıkıntılara ve bu sıkıntılardan kendi çabasıyla kurtulmaya işarettir.

rüyada tavuk yemeği görmek

Tavuk yemeği görmek, rüya sahibinin çevresinden bazı laflar duymasına işarettir. Üstelik, bu lafların rüya sahibini sıkıntıya sokacağına ve kötü hissetmesine neden olacağına delalettir. Ayrıca, kişinin dedikodulardan ve kötü sözlerden uzaklaşmak için yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

rüyada çiğ tavuk yemek

Rüyasında çiğ tavuk eti yiyen kimse gıybet eder ve bazı kimselerin hakkına girer. Bu rüya genellikle dedikoduya yorulmaktadır. Suçsuz insanlara atılan iftiralara, başkaları hakkında sürekli konuşan bir kimseye, suçsuz insanları çirkin şeylerle itham etmeye, bazı sıkıntılı durumlara, günah işlemeye, hatalar yapmaya, günahlardan çekinmeyen utanmaz bir kimseye de işarettir.

rüyada kızarmış tavuk yemek

Kızarmış tavuk görmek, rüya sahibinin hayatını istediği gibi devam ettireceğine işaret eder. Ayrıca, kişinin çevresinde bulunan yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve hayır duası almaya işaret eder. Kızarmış tavuk rüyası, beklenmeyen bir anda ele geçecek olan mala delalettir. Üstelik, rüya sahibinin çabalarının ve emeklerinin karşılığını alacağının işaretidir.