Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada taziye görmek rüya tabiri için mezarın önündeki kadın

Rüyada Taziye Görmek

91

Rüyada taziye görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Rüya sahibinin beklemediği güzel şeyler olacağına ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Anı zamanda mutluluğunun artacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine dikkat çeker. Hatta geleceğinin parlak olduğun ve insanlar tarafından sevildiğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin sağlığına kavuşacağına ve borçlarını ödeyeceğine işaret eder. Bu sayede kafasını rahatlatacağına ve iyi bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada taziye görmek her anlamda iyi bir rüyadır. Rüya sahibinin gelecekte yaşayacağı gelişmeler sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine işaret eder. Üstelik işinde bir ritim yakalayacağına ve hızla işlerini halledeceğine işarettir. Mutluluğun ve huzurun hayatına hakim olacağına, belalardan uzak olacağına ve dilediği gibi bir hayatının olacağına işaret eder.

Rüyada Taziye Vermek

Rüyada taziye vermek, güvene ve güvenliğe işaret eder. Rüya sahibinin güvende olduğuna ve kötü insanlardan uzak olacağına işarettir. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinin son bulacağına işaret eden rüya, belalardan uzak duracağına dikkat çeker. Gereksiz ve önemsiz insanlardan uzak duracağına ve bu sayede huzurlu kalacağına işarettir. Hatta bu insanları çevresinden uzaklaştırmasıyla beraber daha iyi hissedeceğine dikkat çeker. Bu yüzden bu insanları çevresinden uzaklaştırması ve çevresine iyi insanlar seçmesi gerekir.

Rüyada Taziyede Bulunmak

Rüyada taziyede bulunmak, bazı sıkıntılara ve ihanete işaret eder. Rüya sahibinin yakın bir arkadaşı tarafından ihanete uğrayacağına işarettir. Bu yüzden sıkıntıya gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda bunalıma gireceğine işaret eden rüya, günden güne kötüleşeceğine dikkat çeker. Hatta moral bozukluğunun artması sebebiyle işlerine ve eğitimine odaklanamayacağına işarettir. Bkz. Ağlamak

iskelede oturmuş ağlayan kız

Rüyada Yas Tutmak

Rüyada yas tutmak, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Rahata ereceğine ve huzurlu olacağına işaret eder. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlerinden kurtulacağına işaret eden rüya, hayalleri ve hedefleri için çalışacağına işarettir. Bu rüyayı gören kişinin çevresindeki insanlara dikkat etmesi gerekir. Çünkü çevresindeki insanların rüya sahibine zarar vermek istediklerine işaret eder. Ayrıca yeni insanlarla tanışacağına işaret eden rüya, bu insanların faydalı ve iyi insanlar olduğuna dikkat etmesi önemlidir.

Rüyada Mevlüt Okumak

Rüyada mevlüt okumak hayırlı bir rüyadır. İş yaşamında yaşayacağı gelişmelerin, rüya sahibine başarı getireceğine işaret eder. Aynı zamanda güzel bir döneme gireceğine işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine dikkat çeker. Hatta çevresi tarafından sevileceğine ve onların saygısını kazanacağına işarettir. İşlerindeki özverisi sayesinde terfi edeceğine ve istediği konuma geleceğine işaret eder.

Rüyada Cenaze Görmek

Rüyada cenaze görmek, sıkıntı ve dertlerin sonuna işarettir. Rüya sahibinin küs olduğu insanları barıştıracağına ve kendi küs olduğu insanlara barışacağına işaret eder. Hatta tüm dargınlıkların bittiği bu dönemde, güzel bir etkinlik yapılacağına dikkat çeker. Bu sayede herkesin mutlu olacağına ve rüya sahibinin dertlerinden kurtulacağına işaret eder.