Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

Rüyada Tekke Görmek

26

Rüyada tekke görmek, dinine yakın olan kişiye işaret eder. Rüya sahibinin hayır işleri yaptığına ve bunu sürdüreceğine işarettir. Aynı zamanda, hayatındaki olaylara karşı sakin ve sabırlı olan rüya sahibinin, bunun mükafatını alacağına işaret eder. Rüyada tekke görmek, doğru yoldan ilerleyeceğine işarettir. Rüya sahibinin helal yoldan gelir elde edeceğine ve malına haram karıştırmayacağına işaret eder. Bu sayede hayatının, iyiye ve güzele gideceğine işarettir.

Rüyada Tekkeye Gitmek

Rüyada tekkeye gitmek, din yolunda ilerlemeye işaret eder. Rüya sahibinin tüm hayatını dine adayacağına, insanlara dinini anlatacağına ve onlara sevdireceğine işarettir. Kuvvetli ve güçlü bir imana sahip olan rüya sahibinin, ibadetlerini aksatmayacağına ve sorumluluklarını yerine getireceğine işaret eder. Bu sayede dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işaret eden rüya, mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işarettir.

Tekke Türbe Görmek

Tekke türbe görmek, hayallerinin gerçek olacağına işaret eder. Rüya sahibinin dileklerinin ve isteklerinin gerçek olacağına, mutlu olacağı bir hayat sürdüreceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Günden güne artan mutluluk ve huzurun, yüzünün gülmesini sağlayacağına delalet eder.