Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada teyze görmek rüya tabiri için konuşan teyze

Rüyada Teyze Görmek

71

Rüyada teyze görmek, iyi bir rüyadır. Rüya sahibinni beklemediği bir anda eline geçecek olan mala işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin zor ve sıkıntılı bir anında teyzesiyle dertleşerek, rahtlayacağına işarettir.

rüyada teyze kızı görmek

Teyze kızı görmek, rüya sahibinin sıkıntı içerisinde olduğuna işaret eder. Üstelik, kişinin bu sıkıntılardan kurtulmak için destek arayacağına ve birisiyle derteşeceğine işarettir.

rüyada teyze görmek rüya tabiri için yeğenine sarılan teyze

rüyada teyze oğlunu görmek

Teyze oğlunu görmek, rüya sahibinin iş yaşamında yaşadığı sıkıntıların son bulacağına işarettir. Hatta, rüya sahibinin bu sıkıntıları çözmek için çaba göstereceğine ve bunun sonucunda rahatlayacağına işarettir. Üstelik, hayırlı bir kısmet ve önemli olaylara işaret eden rüya, aile içinde de rahatlığa işaret eder. Başka bir yoruma göre, rüya sahibinin çervesinde bulunan ve bir işten dolayı zor duruma düşen bir kişiye yardım edeceğine işaret eder.

Rüyada Teyze Ve Anne Görmek

Teyze ve anne görmek, rüya sahibinin işlerinin kazancının bol olacağına ve bereketli geçecek günlere işarettir. Ayrıca, iş yaşamında olacak yeni gelişmelere ve bu gelişmelerin rüya sahibini mutlu edeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin yakın zamanda bir işe girişeceğine ve bu işte elde edeceği başarıya delalettir. Eğer ölmüş olan anne ve teyze görüldüyse, bu rüya işlerin bozulacağına ve büyük sıkıntılara işaret eder. Hatta, rüya sahibinin büyük sıkıntılar içine düşeceğine ve zor dönemlere geçireceğine işaret eder.

Rüyada teyze ile tartışmak

Rüyada teyze ile tartışmak, yarı yolda kalmaya ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin güvenerek ve severek bir insanla çıktığı yolda, yarı yolda kalacağına işarettir. Rüyayı gören kişinin, bu durumdan dolayı büyük sıkıntılar çekeceğine ve üzüleceğine işarettir. Ayrıca, rüya sahibinin beş kuruşsuz kalacağına ve ailesiyle tartışacağına işarettir. Üstelik, rüya sahibinin çevresinde bulunan ve değer verdiği bir insandan duyacağı kötü bir sözle yıkılacağına delalettir. Gelecek günler rüya sahibi için iyi geçmeyecektir. Eğer sonrasında teyzeyle barışılmışsa, bu rüya gereksiz tartışmalar ve kalp kırıklıklarına işaret eder.