Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada tilki görmek rüya tabiri için turuncu tilki

Rüyada Tilki Görmek

77

Rüyada tilki görmek, rüya sahibinin çevresinde bulunan kötü niyetli insanların işaretidir. Rüya sahibinin çevresinde, istediğini elde etmek için her yolu mübah gören bir insanın varlığına işarettir. Üstelik, bu kişi başkalarının zarar görüp, görmemesini gözetmez. Rüyada tilki görmek, rüya sahibinin bu kişiden uzak durması gerektiğine ve dikkatli olması gerektiğine işaret eder.

rüyada tilki kovalamak

Tilki kovalamak, rüya sahibinin çevresinde ve aile içinde yaşanan sornulara işaret eder. Üstelik, kişinin bu sorunlardan fazlaca etkilenerek, kendisini kötü hissedeceğine işarettir.

rüyada tilki görmek rüya tabiri için bir yere bakan turuncu tilki

Rüyada Tilki Saldırması

Rüyada tilki saldırması, rüya sahibinin düşmanlarının kendsini zor duruma düşüreceğine işarettir. Hatta, öyle beklemediği bir anda bu darbeyi alacaktır ki, toparlanması çok uzun sürecektir. Ayrıca, bu rüyayı gören kişi, gelecek günlerde daha dikkatli olmalı ve olacaklara hazırlıklı olmalıdır.

Rüyada Tilki Öldürmek

Rüyada tilki öldürmek, rüyayı gören kişinin maddiyatının bir düzene gireceğine işarettir. Yani, rüya sahibinin borçlarını kapatacağına ve gereksiz harcamalarını kısarak, yükselişe geçeceğine delalettir.

Rüyada Tilki Avlamak

Rüyada tilki avlamak, rüyayı gören kişinin ferahlayacağını gösterir. Hatta, gelecek günlerde sıkıntılarından kurtulacak olan rüya sahibinin, sakin günler geçireceğine işaret eder.