Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada tırnak görmek rüya tabiri için kırmızı ojeli tırnak ve gül

Rüyada Tırnak Görmek

19

Rüyada tırnak görmek, rahata ereceğine ve güçleneceğine işaret eder. Mutlu olacağına, sıkıntılarının biteceğine ve iyileşeceğine işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi güzellikler göreceğine işaret eden rüya, sıkıntılarını bir bir aşacağına dikkat çeker. Günahlardan uzak duracağına, doğru yoldan ilerleyeceğine ve yanlışlarını düzelteceğine işarettir. Rüyada tırnak görmek, hayatının güzelliklerle dolacağına ve iyileşeceğine işaret eder. Ayrıca kendine iyi bakacağına ve bakımlı olacağına işaret eden rüya, kendini iyi hissedeceğine işarettir. Sonrasında yaşayacağı güzelliklerin, rüya sahibinin hayatını saracağına işaret eder. Üstelik sıkıntıların bitmesiyle beraber, hayatının daha güzel olacağına işarettir.

Rüyada Bakımsız Tırnak Görmek

Rüyada bakımsız tırnak gören kişinin, sağlıksız gelişmeler yaşayacağına ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Huzursuzluğunu çabalarıyla atlatacağına işarettir.

Rüyada Tırnak Kesmek

Rüyada tırnak kesmek, huzurlu ve güzel günler geçireceğine işaret eder. Sıkıntıları aşacağına, iyileşeceğine ve beklentilerine ulaşacağına işarettir. Üstelik mutluluğunun artacağına da işaret eder.

Rüyada Tırnağın Yok Olduğunu Görmek

Rüyada tırnağın yok olduğunu gören kişinin, huzursuz olacağına ve kötü gelişmeler yaşayacağına işaret eder. Rahatsız olacağı bir dönemin, rüya sahibinin hayatını saracağına işarettir.

Rüyada Tırnak Kırılması

Rüyada tırnak kırılması, huzursuz olacağına ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Üzüntü içinde kalacağına, keyfinin kaçacağına ve beklentilerinden uzaklaşacağına işarettir.

telefon tutan kadın ve kırmızı ojeli tırnakları

Rüyada Beyaz Tırnak Görmek

Rüyada beyaz tırnak gören kişinin güzel gelişmeler yaşayacağına ve rahata ereceğine işaret eder. Kendini iyi hissedeceği bir dönemin, rüya sahibinin hayatını saracağına işarettir.

Rüyada Güzel Tırnak Görmek

Rüyada güzel tırnak görülmesi, elinden geleni yapacağına ve çabalarının karşılığını alacağına işaret eder. Güzelliklerle dolu bir döneme gireceğinin habercisidir. Bkz. Oje

Rüyada Tırnak Yediğini Görülmesi

Rüyada tırnak yemek, sağlık sorunları yaşayacağına ve rahatının kaçacağına işaret eder. Zorluk içinde kalacağı bir döneme gireceğine işarettir.

Rüyada Tırnağın Koptuğunu Görmek

Rüyada tırnak kopması, sıkıntılarını aşacağına ve sorunlardan uzaklaşacağına işaret eder. Rakiplerini alt edeceğine, iyileşeceğine ve gelişeceğine işarettir.

Rüyada Tırnak Kalkması Görülmesi

Rüyada tırnak kalkması, iyi ve güzel hisler içinde olacağına işaret eder. Başarı elde edeceğine, mutlu olacağına ve hayırlarla dolu bir döneme gireceğine işarettir.