Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada tokat görmek rüya tabiri için el kaldıran adam

Rüyada Tokat Görmek

76

Rüyada tokat görmek, çevresindeki bir insana yardımcı olacağına işaret eder. Rüya sahibinin bu insanı doğru yola yönelteceğine, ona yardımcı olacağına ve kötü alışkanlıklarından kurtulmasını sağlayacağına işarettir. Bu sayede kendini daha iyi hissedeceğine ve bu kişi karşı, hep iyi duygular besleyeceğine işaret eder. Üstelik onun için yaptığı fedakarlıkların, saygı görmesini ve sevilmesini sağlayacağına işarettir. Sonrasında; rüyada tokat görmek, bir yolculuğa çıkacağına işaret etmesiyle beraber, kafasını toplayacağına dikkat çeker.

Rüyada Tokat Atmak

Tokat atmak, bazı sorunlara ve sıkıntılara işaret eder. İş yaşamında büyük sorunlar çıkacağına ve kişinin, bu durumların altından kalkacağına işarettir. Bu rüya, sorunlara karşı dik duran kişinin, sorunlarını çözeceğine ve rahatlayacağına işaret eder. Hayırlı işlerin içinde olacağına ve güzel bir döneme gireceğine işarettir. Üstelik çevresinden alacağı destek sayesinde, sıkıntılı bir durumdan kurtulacağına işaret eder. Bkz. Kavga

Rüyada Kendi Kendine Tokat Atmak

Rüyada kendi kendine tokat atmak, zor durumlara ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin eski bir alışkanlığına geri döneceğine ve kendi çabalarıyla, bu kötü alışkanlıktan kurtulacağına işarettir. Sonrasında mutlu ve huzurlu olacağına işaret eden rüya, kendine iyi davranması gerektiğinin altını çizer.

çocuğa el kaldıran adam

Rüyada Birini Tokatlamak

Rüyada birini tokatlamak, çevresindeki insanlara yardımda bulunacağına işaret eder. Rüya sahibinin insanlara karşı iyi bir tutumun içinde olacağına, onlara saygı göstereceğine ve destek olacağına işarettir. Bu sayede onların saygısını kazanacağına dikkat çeker.