Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada topuk görmek rüya tabiri için bebek ayağı

Rüyada Topuk Görmek

38

Rüyada topuk görmek, parasını arttıracağına işaret eder. Rüya sahibinin yatırım yapacağına ve yatırımlarından, yüksek kazançlar elde edeceğine işarettir. Kötü alışkanlıkları olan rüya sahibinin, parasını boşa harcayacağına ve kontrol edemeyeceğine işaret eder. Bu yüzden parasını dikkatli kullanması gerekir, aksi halde sıkıntıya düşeceğine işarettir.

Rüyada topuk görmek, maddi anlamda uyarıdır. Rüya sahibinin para konusundaki yanlışlarının, büyük sorunlar ortaya çıkaracağını haber verir. Ayrıca aile içindeki gelişmelere işaret eden rüya, bazı hayırlı gelişmelere ve bunların getireceği güzelliklere dikkat çeker.

Rüyada Topukları Olmadığını Görmek

Rüyada topukları olmadığını görmek, sağlık sorunlarına ve sıkıntılara işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve keyfinin kaçacağına işarettir. Aynı zamanda hayırlı insanlarla beraber olacağına işaret eden rüya, ailesine bir bebeğin katılacağına, yani çocuk sahibi olacağına işaret eder.

Rüyada Güzel Topuk Görmek

Bekar kişi için, evliliğe ve hayırlı kısmete işaret eder. Rüya sahibinin iyi bir insanla tanışacağına, bu insanla anlaşacağına ve evlilik yoluna gireceğine işarettir. Aynı zamanda mutlu bir ailesinin olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve dilediği gibi bir aile hayatının olacağına işaret eder.

bebek ayağı ve üzerindeki papatya

Rüyada Düzgün Topuk Görmek

Çalışmalarının karşılığını alacağına işarettir. Rüya sahibinin azmi sayesinde, imkanlarını genişleteceğine ve daha iyi bir hayata sahip olacağına işaret eder. Aynı zamanda şansının yaver gideceğine, kısmetinin açılacağına ve keyfinin yerine geleceğine işarettir. Gelecek günlerde tanışacağı yeni insanların, rüya sahibine fayda sağlayacağına da işaret eder.

Rüyada Topuk Törpülemek

Kazanç elde edeceğine ve gelirinin artacağına işaret eder. Rüya sahibinin mutlu ve huzurlu bir hayatının olacağına, keyfinin yerine geleceğine ve isteklerine ulaşacağına işarettir.

Rüyada Kirli Topuk Görmek

Parasını boşa harcayacağına işaret eder. Rüya sahibinin israf edeceğine ve sıkıntıya düşeceğine işarettir. Aynı zamanda dostlarından alacağı tavsiyeler sayesinde, kendini düzelteceğine işaret eder. Bkz. Pislik

Siyah Topuk Görmek

Yanlışlara ve hatalara işaret eder. Rüya sahibinin yanlışlar yapacağına, işlerini sıkıntıya sokacağına ve zor bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda sorunların artacağına işaret eden rüya, kişinin çözüm arayışına gireceğine dikkat çeker.

Rüyada Topuğun Kırıldığını Görmek

Rüyada topuğunun kırıldığını görmek, sıkıntılı işlere işaret eder. Rüya sahibinin kolay yoldan para kazanmak istediğine, bu yüzden zor bir döneme gireceğine ve keyfinin kaçacağına işarettir. Aynı zamanda belalara bulaşacağına işaret eden rüya, zarar edeceğine ve kötü bir hayatının olacağına işaret eder.

Topuk Dikeni Görmek

Sıkıntıya ve belalara işarettir. Rüya sahibinin zor bir hayatının olacağına işaret eder. Aynı zamanda hatalarından ders almayan rüya sahibinin, daha büyük sorunlar yaşayacağına ve keyfinin kaçacağına işarettir.