Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada tören görmek rüya tabiri için düğün töreni

Rüyada Tören Görmek

70

Rüyada tören görmek, ilişkisinin evliliğe yöneleceğine işaret eder. Rüya sahibinin gönül ilişkisi yaşayacağına ve yaşadığına, yakın zamanda bu insanla evlilik düşüneceklerine işaret eder. Bu sayede mutlu olan ve heyecanlanan rüya sahibinin, evlilik hazırlıkları yapmaya başlayacağına işarettir. Sonrasında rüyada tören görmek; hayırlı ve huzurlu bir aile kuracaklarına, problemleri beraber aşacaklarına ve iyi bir aile ortamının oluşacağına işaret eder.

Rüyada Törene Katıldığını Görmek

Rüyada törene katıldığını görmek, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin emeklerinin karşılığını alacağına işarettir. Bu sayede keyfinin yerine geleceğine ve rahatlayacağına işaret eden rüya, çevresi tarafından takdir edileceğine dikkat çeker. Hatta istediği gibi bir hayata sahip olacağına ve mutluluğunun günden güne artacağına işaret eder.

Rüyada Törende Bulunmak

Rüyada törende bulunmak, hayatındaki değişimlere ve gelişmelere işaret eder. Rüya sahibinin şehir veya ülke değiştireceğine işarettir. İş yaşamındaki değişimlerin, rüya sahibinin hayatını etkileyeceğine ve başka bir yerde yaşamaya başlayacağına işaret eder. Bkz. Eğlence

törene giden erkek ve kadın

Rüyada Törene Uzaktan Bakmak

Rüyada törene uzaktan bakmak, yalnızlaşacağına ve çevresinde insan kalmayacağına işaret eder. Rüya sahibinin gereksiz insanlardan kurtulacağına işaret eden rüya, günden güne yalnızlaşacağına dikkat çeker. Bu sayede kendine ve işine odaklanan rüya sahibinin, sorunları hızla aşacağına işarettir.