Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada tünel görmek rüya tabiri için karanlık tüneldeki tren rayı

Rüyada Tünel Görmek

90

Rüyada tünel görmek, aydınlığa işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve yolunun açılacağına işarettir. Aynı zamanda huzurlu ve mutlu günlere işaret eden rüya, keyifleneceğine dikkat çeker. Üstelik kötü günlerden sonra gelen güzel günlerin, rüya sahibine hayırlar getireceğine ve hayatına çeki düzen vereceğine işaret eder. Pes etmek üzereyken alacağı bir haberin, rüya sahibinin hayata sıkı sıkı tutunmasını sağlayacağına dikkat çeker. Rüyada tünel görmek, iş yaşamında odaklanmasıyla beraber, maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işarettir. Hatta yüksek kazanç elde edeceğine ve gelir artışı yaşayacağına delalet eder. Hayatındaki güzelliklerin, rüya sahibine bir bir görüneceğine ve mutlu olmasını sağlayacağına işarettir.

Rüyada Tünelden Geçmek

Rüyada tünelden geçmek, sıkıntılara ve zorluklara işaret eder. Rüya sahibinin pes etmeyen, ne olursa olsun devam eden bir insan olduğuna işarettir. Sabır etmeyi bilen ve bunun için çabalayan kişinin, günden güne güçleneceğine delalet eder. Bu sayede maddi kazançlarının artacağına ve keyfinin yerine geleceğine işarettir. Üstelik kalbini ve beynini kullanarak karar vereceğine, bundan dolayı kararlarının doğru olacağına dikkat çeker.

Rüyada Tünele Girmek

Rüyada tünele girmek, iradeye işaret eder. İradesini kullanan rüya sahibinin, rahata ereceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Üstelik maddi ve manevi kazanç elde edeceğine dikkat çeker. Bu sayede hayatına çeki düzen vereceğine ve disiplini hayat tarzı haline getireceğine işarettir.

Rüyada Tünelde Koşmak

Rüyada tünelde koşmak, yeni fırsatlara işaret eder. Rüya sahibinin iş girişimlerinde bulunacağına ve heyecanlı günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda azim ve çalışmasıyla beraber, dilediği gibi bir iş çıkaracağına işaret eder. Hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eden rüya, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine işarettir. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, keyfinin yerine geleceğine dikkat çeker.

grafiti yapılmış tünel

Rüyada Tünelde Yürümek

Rüyada tünelde yürümek, hayallerine ve hedeflerine ulaşacağına işaret eder. Rüya sahibinin elinden geleni yaparak, işlerini hızla bitireceğine işarettir. Bu sayede engelleri hızla aşacağına ve gerekli gayreti gösterdiği takdirde, istediği gibi bir hayata sahip olacağına dikkat çeker. Çalışma ve çabalarının karşılığını alan rüya sahibinin, dilediği gibi bir hayata sahip olacağına işaret eder. Bkz. Fener

Rüyada Tünelde Sıkışmak

Rüyada tünelde sıkışmak, gereksiz düşüncelere işaret eder. Rüya sahibinin fazlasıyla düşündüğüne ve kendini sıkıntıya soktuğuna işarettir. Uzun bir süre düşüncelerinde kaybolan rüya sahibinin, gerçek hayatla bağlantısının azalacağına delalet eder. Bu yüzden kafasının dolu olacağına ve kendini yorulmuş hissedeceğine işarettir.