Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada türbe görmek rüya tabiri için yeşil kuran

Rüyada Türbe Görmek

77

Rüyada türbe görmek, çevresindeki gereksiz insanlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde, dedikoducu ve cahil insanların bulunduğuna işarettir. Bu insanlarla bağlarını koparan rüya sahibinin, rahatlayacağına ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder. Üstelik bu insanlardan gelen eleştirilerden korunacağına ve daha iyi hissedeceğine işarettir. Hatta mutluluğunun ve huzurunun günden güne artacağına, beraberinde güzellikler getireceğine dikkat çeker.

Rüyada türbe görmek, tehlikeli olaylardan uzak duracağına işaret eder. Geçmişinden ders alan rüya sahibinin, daha iyi bir döneme gireceğine ve hatalarını tekrar etmeyeceğine dikkat çeker. Bu rüyayı gören kişinin; hayır işleri yapacağına, keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun artacağına, keyifleneceğine ve güzel bir hayata sahip olacağına işarettir.

Rüyada Türbe Temizlemek

Rüyada türbe temizlemek, dertlerin son bulacağına ve rahata ereceğine işaret eder. Rüya sahibinin sakinleşeceğine ve huzurlu bir döneme gireceğine işarettir. Aynı zamanda sağlık sorunlarından kurtulan rüya sahibinin, maddi ve manevi kazanç elde edeceğine delalet eder. Özellikle, dinine yaklaşacağına ve ruhunun hafifleyeceğine işarettir. Bu sayede hayatındaki güzelliklerin artacağına işaret eden rüya, dilediği gibi bir hayatının olacağının altını çizer.

Rüyada Türbede Dilek Dilemek

Rüyada türbede dilek dilemek, çevresindeki iyi insanlara işaret eder. Rüya sahibinin sevilen ve değer gören bir insan olduğuna işarettir .Bu sayede mutlu ve huzurlu olacağına, kendini iyi hissedeceğine işaret eder.

elindeki mumla dua eden insan

Rüyada Türbede Dua Etmek

Rüyada türbede dua ettiğini görmek, iyi kalpli insana işaret eder. Rüya sahibinin geçmişteki dargınlıkları unutacağına, insanları affedeceğine ve onlara karşı saygılı bir tutum sergileyeceğine işarettir. Bu sayede eski dostlarıyla konuşacağına işaret eden rüya, yanlış anlaşılmalar yüzünden şaşıracağına dikkat çeker. Bkz. Arapça

Rüyada Türbe Ziyaret Ettiğini Görmek

Rüyada türbe ziyareti yaptığını görmek, insanlara karşı sınırlar çizdiğine işaret eder. Rüya sahibinin uzaktan soğuk görünen, iyi kalpli ve sevecen bir insan olduğuna işarettir. Ancak görüntüsü nedeniyle, insanların rüya sahibine yaklaşmaya korkacaklarına işaret eder.

Rüyada Türbe Kapısı Görmek

Türbe kapısı görmek, hayırlı ve güzel bir rüyadır. Planlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine işaret eder. Hayallerine ulaşan rüya sahibinin hayatına, mutluluk ve huzurun hakim olacağına dikkat çeker. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, keyfinin yerinde olacağına işarettir.