Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada tuzak görmek rüya tabiri için dikenli teller

Rüyada Tuzak Görmek

60

Rüyada tuzak görmek, çevresi ve ailesinde yaşayacağı sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin çevresinde bulunan gereksiz insanların, kişiye zarar vereceğine işarettir. Özellikle iş yaşamındaki güzellikleri çekemediklerine, bu yüzden ortaya asılsız dedikodular atılacağına ve kötü hissedeceğine işaret eder. Ayrıca başarılarına ortak olmaya çalışan bu insanların, “ne koparırsak kardır” düşüncesiyle hareket ettiklerine işarettir. Bu yüzden çevresindeki gereksiz insanlardan kurtulması gereken rüya sahibinin, daha iyi insanlar bulması gerekir.

Rüyada Tuzak Kurulduğunu Görmek

Rüyada tuzak kurduğunu görmek, çevresi tarafından saygı göreceğine ve sevileceğine işaret eder. İyi bir insan olan rüya sahibinin, herkes tarafından iyi karşılanacağına işarettir. Aynı zamanda yardımsever yönüyle tanınacağına, muhtaç olan insanlara el uzatacağına delalet eder. Bu sayede itibar sahibi olacağına işaret eden rüya, kendini iyi hissedeceğinin altını çizer.

fare tuzağındaki peynir

Rüyada Tuzağa Düştüğünü Görmek

Rüyada tuzağa düştüğünü görmek, sorunlara işaret eder. Rüya sahibinin bazı sorunlarla karşılaşacağına, kötü hissedeceğine ve moralinin düşeceğine işarettir. Aynı zamanda çalışma ve çabaların önünde, büyük bir engel olacağına işaret eder. Bu yüzden sıkıntıya gireceğine işaret eden rüya, uzun süre kötü hissedeceğine dikkat çeker. Hatta zarar göreceğine ve maddi kayıplar yaşayacağına da işaret eder. Bkz. Bağırmak