Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada vampir görmek rüya tabiri için kızı ısıran vampir

Rüyada Vampir Görmek

75

Rüyada vampir görmek, asabi ve sinirli yapıya işaret eder. Rüya sahibinin beklenmedik anda fevri davranışlar sergilediğine ve insanları üzdüğüne işarettir. Üstelik iş yaşamının stresinden dolayı zor günler geçireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Üstelik tükeneceğine ve hayatının zor bir döneme gireceğine işaret eden rüya, gereksiz hırsa ve bundan dolayı çekilecek sıkıntıya dikkat çeker. Rüya sahibinin hiçbir şeye mutlu olmadığına ve her zaman insanlarla kendini karşılaştırdığına işarettir. Bu huyundan vazgeçmesi ve kendisine iyi davranması gerekir, aksi halde hayatın her zaman kötü yüzünü göreceğine dikkat çeker.

Rüyada Vampir Tarafından Isırıldığını Görmek

Rüyada vampir tarafından ısırıldığını görmek, haksızlığa uğrayacağına işaret eder. Rüya sahibinin başkası tarafından iftiraya uğrayacağına ve gereksiz suçlanacağına işarettir. Üstelik tartışmalara ve kavgalara işaret eden rüya, zor günler geçireceğinin altını çizer. Hatta bu zor günlerin rüya sahibine daha zor günler getireceğine ve insanlara güveninin kalmayacağına işaret eder. Bu yüzden çevresindeki insanlardan bir bir uzaklaşacağına ve kendi kabuğuna çekileceğine işarettir.

Rüyada Vampir Öldürmek

Rüyada vampir öldürmek, mutluluğa ve huzura işaret eder. Rüya sahibinin güzel bir döneme gireceğine ve olumlu hayat gidişatına işarettir. Hatta rahatlığın ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, günden güne her şeyin daha iyi olacağına işaret eder. Bu sayede kendini iyi hissedeceğine ve sıkıntılarının son bulacağına işarettir. İşlerinin de yoluna girmesiyle beraber rahat bir nefes alacağına ve maddi kaynaklarının çoğalacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişinin; iş yaşamında başarı elde edeceğine, rahata ereceğine, mutlu ve huzurlu olacağına, sıkıntılarından kurtulacağına ve istediği gibi bir döneme gireceğine işarettir. Her anlamda hayırlı ve güzel bir rüyadır, rahatlığının bir ömür süreceğine işaret eder. Bkz. Yara

vampir kız

Rüyada Vampir Olmak

Rüyada vampir olmak, çevresindeki insanları üzeceğine işaret eder. Üstelik ağzından çıkanı bilmeyeceğine ve onarılamaz yaralar açacağına işarettir. Bu yüzden çevresindeki insanları bir bir kaybedeceğine işaret eden rüya, yalnız kalacağına ve kötü günler geçireceğine işaret eder. Aynı zamanda hayatının gidişatından memnun olmayacağına, bir şeyleri değiştirmek isteyeceğine ve yeni insanlarla tanışacağına işarettir.