Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada varis görmek rüya tabiri için oturan kadın ve bacağı

Rüyada Varis Görmek – Bacakta Varis Yeni Rüya Tabiri

76

Varis görmek, çalışmalarının karşılığını alamayacağına işarettir. Rüya sahibinin çok emek harcayacağına ve çalışacağına ancak, karşılığını alamayacağına delalet eder. Bundan dolayı rüya sahibinin, sıkıntıya gireceğine ve dertlerinin günden güne artacağına işarettir. Zamanla işlerin daha da zorlaşacağına ve hataların sonuçlarının ağır olacağına dikkat çeker. Aynı zamanda işlerinde yapacağı girişimlerin, sonuçsuz ve yetersiz kalacağına işaret eder. Çevresiyle ve ailesiyle arasının açılacağına işaret etmesiyle beraber, zor günlerin rüya sahibini beklediğinin altını çizer.

Rüyada Bacakta Varis Görmek

Bacakta varis görmek; her şey yolunda giderken, büyük sorunların ortaya çıkacağına işaret eder. Rüya sahibinin çalışmaları ve çabalarının sonuç vermeye başladığı bir dönemde, aniden büyük problemler çıkacağına dikkat çeker. Hatta zaman geçtikçe, zorlukların azalmayacağına ve günden güne daha da artacağına işarettir. Ayrıca zorlukların günden güne büyümesiyle beraber, daha fazla sıkıntıya gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine delalet eder.

Rüyada Varis Patlaması

Varis patlaması görmek, sıkıntıların rüya sahibine engel olduğuna işaret eder. İşlerinde ve hayatında ilerleyememesinin sebebinin, sıkıntılarının ve dertlerinin olduğuna işarettir. Aynı zamanda rüya sahibinin, birinden destek alacağına ve dertlerinin son bulacağına işaret eder. Bu sayede günden güne işlerinin düzeleceğine ve rahata ereceğine işarettir. Ayrıca maddi olarak rahata ereceğine işaret eden rüya, zorluk ve sıkıntıların son bulacağına işaret eder. Bu sayede başarılar elde edeceğine ve kariyerinde hızla ilerleyeceğine delalettir.

Rüyada Varis Çorabı Görmek

Varis çorabı görmek, çalışmalar ve çabalarını arttıracağına işaret eder. Rüya sahibinin yeni yollar bulacağına ve daha akıllı çalışacağına işarettir. Aynı zamanda çalışmalarının, büyük başarı ve hayırlar getireceğine işaret eder. Yöneticilerinin veya büyük insanların dikkatini çekeceğine ve onlardan destek alacağına delalettir. Ayrıca yeni iş kapıları ve fırsatlarla karşılaşacak olan rüya sahibinin, günden güne güçleneceğine işaret eder. Hatta kariyerinde hızla ilerleyeceğine ve mutlu bir kariyerinin olacağına delalettir. Bolluk ve bereketin rüya sahibinin hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, zenginleşmeye işaret eder.

Havuzda bacağını uzatan kadın

Rüyada Ayakta Varis Görmek

Ayakta varis görmek, daha güzel bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin büyük mutluluklar göreceği bir döneme gireceğine işarettir. Rüyayı gören kişinin zorluk ve sıkıntılarının bitmesiyle beraber, hayatının dilediği gibi bir döneme gireceğine delalet eder. Duaların ve isteklerin gerçekleşmesiyle beraber, mutluluğun günden güne artacağına işarettir. İşlerinden ailesine zaman ayıracağına ve güzel etkinlikler yapılacağına delalet eder.