Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada virüs görmek rüya tabiri için yeşil virüs

Rüyada Virüs Görmek – Kötü Bir Rüya Mıdır?

41

Virüs görmek, iyi ve güzel bir rüyadır. Virüslü birini veya virüs olduğunu gören kişinin, üzüntüsünün ve sıkıntısının son bulacağına işarettir. Feraha ereceğine ve rahatlayacağına işaret eder. Güzel ve iyi günlerin işaretidir. Ayrıca fakir kimse için, zenginleşmeye işaret eder. Zengin kişi için ise, malından kaybedeceğine delalettir. Rüyada virüs görmek, çevresinin güzelleşeceğine ve itibar sahibi olmaya da işaret eder. Aynı zamanda itibar sahibi olan kişiler için, pek iyi bir rüya değildir. İtibarlarını kaybedebileceklerine ve zorlu günler yaşayacaklarına işaret eder. Öyle olaylar yaşanacak ki, rüya sahibinin çevresindeki kişilerin desteklerini keseceğine işarettir.

Rüyada Virüslü Olduğunu Görmek

Rüyada virüslü olduğunu görmek, ufak sıkıntılara işaret eder. İyiliklere işaret etmesiyle beraber, ufak sıkıntıların da işaretidir. Rüya sahibinin hata yapacağına ve yanlış hareketlerde bulunacağına işaret eder. Birinin hakkını yiyeceğine de işarettir. Bu rüya, üzüntülerin son bulacağına da işaret eder. Uzun süredir bir konu hakkında düşünen ve üzülen rüya sahibinin, üzüntülerinin yakın zamanda hayırlı bir haber ile son bulacağına işarettir. Üzüntüsü ve sıkıntıları biten rüya sahibinin, rahat ve huzurlu bir hayata sahip olacağına işaret eder. Gelecek günlerin rüya sahibi için, güzellikler getireceğine işarettir. Hatta kendi çabasıyla beraber, bu güzelliklerin artacağına delalet eder.

Rüyada Hasta Olmak

Rüyada hasta olmak, sağlıklı olmaya işaret eder. Müjdeli haberlerin ve hayırlı günlerin işaretidir. Ayrıca rüya sahibinin çevresinde hasta olan bir kişi varsa, onun sıhhatine kavuşacağına da delalet eder. Başka bir yoruma göre bu rüya, bazı sıkıntıların ve zorlukların işaretidir. Gelecek günlerde yaşanacak kötü gelişmelere ve değişimlere işaret eder. Yaşanan bu zorluklar karşısında dik duran kişinin, bu zorluklardan kurtulacağına da işarettir.

Rüyada Grip Veya Nezle Görmek

Rüyada grip veya nezle görmek, parasını kullanmayı bilmeyen kişiye işarettir. Rüya sahibinin parasını kontrol edemediğine ve çokça israf ettiğine işarettir. Nezle olduğunu ve öksürdüğünü görmek, maddi sıkıntılara ve zorlu günlere işaret eder. Genel anlamda nezle rüyası, maddi sıkıntılara ve engellere işarettir. Gören kişinin yaşayacağı, zorlu günlerin işaretidir.