Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada yalan görmek rüya tabiri için yalan söyleyen adam

Rüyada Yalan Görmek

68

Rüyada yalan görmek, kararsızlığa ve yanlış kararlara işaret eder. Rüya sahibinin yanlış kararlar vereceğine ve hiç istemediği yollara gireceğine işarettir. Aynı zamanda çevresi ve ailesi tarafından yargılanacağına işaret eden rüya, büyük sıkıntıların rüya sahibini beklediğine dikkat çeker. Günden güne sıkıntıların çoğalacağına ve rüya sahibini daha çok rahatsız edeceğine işarettir. Ayrıca iş yaşamında zorluklar ortaya çıkacağına dikkat çeker. Bu yüzden rüya sahibinin kendini zor zamanlara hazırlaması gerekir.

Rüyada Yalan Söyleyen Birini Görmek

Yalan söyleyen birini görmek, projelerin aksayacağına işaret eder. Rüya sahibinin, iş yaşamında veya yaptığı bir projede sıkıntı yaşayacağına işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve emeklerinin boşa gideceğini düşüneceğine delalet eder. Ayrıca çalışmaları ve çabalarının sonuç vermemesi nedeniyle, uzun süre bunalıma gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine delalettir. Bundan dolayı bir süre insanlardan uzak kalacağına dikkat çeker.

Rüyada Yalan Söylemek

Rüyada yalan söylemek, beklenmedik olaylara işaret eder. İş ve özel yaşamda ortaya çıkacak zorlukların habercisidir. Aynı zamanda istediği parayı kazanamayan rüya sahibinin, maddi zorluklar çekeceğine dikkat çeker. Paranın su gibi gideceği bu dönemlerde, kaygılanacağına ve para hesabı yapmaya başlayacağına işarettir. Bu yüzden bir süre sıkıntı yaşayacağına ve zamanla alışacağına işaret eder.

Rüyada Yalan Duymak

Yalan duyduğunu görmek, engellere işaret eder. Rüya sahibinin iş yaşamında karşılaşacağı engeller nedeniyle, işinin bir süre aksayacağına işarettir. Aynı zamanda rakiplerden gelecek bir hamle, kişinin başarısızlığını gözler önüne serecektir. Ayrıca verdiği emeklerin ve çalışmaların boşa çıkacağına ve zor günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eder. Bkz. Aldatmak

maskesini çıkaran adam

Rüyada Yalan Yere Yemin Etmek

Yalan yere yemin ettiğini görmek, yanlış yollara gireceğine ve zor zamanlar geçireceğine işaret eder. Sıkıntı yaşayacağına işaret eden rüya, günden güne daha kötü hissedeceğine dikkat çeker. Aynı zamanda maddi ve manevi sıkıntılara işaret eden rüya, zarar edeceğine ve üzüleceğine işarettir.

Rüyada Arkadaşının Yalan Söylemek

Arkadaşına yalan söylediğini gören kişinin, kazanç elde edeceğine ve gelirinin artacağına işarettir. Rüya sahibinin iş yaşamının yoluna gireceğine ve kendini iyi hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda güzel günlerin rüya sahibini beklediğine işaret eden rüya, her günün bir öncekinden güzel olacağına dikkat çeker.