Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada yama görmek rüya tabiri için yamalı giysi

Rüyada Yama Görmek

56

Rüyada yama görmek, sağlık sorunları yaşayacağına ve endişeleneceğine işaret eder. Sonrasında kendine dikkat edeceğine ve rahata ereceğine işarettir. Aynı zamanda güzel bir geleceğinin olacağına ve işlerini düzene sokacağına işaret eden rüya, günden güne iyileşeceğine ve hayırlı gelişmeler göreceğine dikkat çeker. Üstelik huzurlu ve rahat bir hayatının olacağına işaret eder. Rüyada yama görmek, güzelliklerin ve iyiliklerin habercisidir.

Rüyada Yamalı Pantolon Görmek

Rüyada yamalı pantolon gören kişinin, sorun ve sıkıntılardan kurtulacağına işaret eder. Rahata ereceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda hayal ve hedeflerine ulaşacağına işaret eden rüya, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına dikkat çeker.

Rüyada Yama Yapmak

Yüksek bir konuma geleceğine, sevileceğine ve saygı göreceğine işaret eder. Çevresindeki insanların desteğini göreceğine ve işlerini yoluna sokacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi güzellikler göreceğine işaret eden rüya, hayırlı ortaklıklar yapacağına dikkat çeker.

yırtık pantolon ve yama

Rüyada Elbiseye Yama Yapmak

Rüyada elbiseye yama yapmak, çevresindeki gereksiz bir insan tarafından dolandırılacağına işaret eder. Özellikle yakın görünmeye çalışan ve rüya sahibinin kuyusunu kazan bu insanın, karaktersiz bir kimse olduğuna işarettir. Sonrasında bu insandan kurtulacağına, rahata ereceğine ve yeni işlere girişeceğine ancak, bu insanın, hayatında kalıcı zararlar bırakacağına işaret eder. Bkz. Yırtık

Rüyada Yamalı Çorap Görmek

Kazancının artacağına, rahata ereceğine, huzur bulacağına ve maddi güzellikler göreceğine işaret eder. Sıkıntı ve dertlerinin yakın zamanda biteceğine işarettir. Aynı zamanda günden güne iyileşeceğine ve güzelliklerle karşılaşacağına işaret eden rüya, dinine yaklaşacağına dikkat çeker.

Rüyada Yamalı Pijama Görmek

Şansının yaver gideceğine, kısmetinin açılacağına ve hayırlı gelişmeler yaşayacağına işarettir. Yamalı pijama gören kişinin, iş hayatında da başarı elde edeceğine işaret eder.