Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada yarasa görmek rüya tabiri için asılı duran yarasa

Rüyada Yarasa Görmek

70

Rüyada yarasa görmek, pek iyi değildir. Rüya sahibinin kötü bir döneme gireceğine ve kendini kötü hissedeceğine işaret eder. Aynı zamanda sıkıntı ve dertlere işaret eden rüya, maddi sıkıntıların hayatında yer edineceğine dikkat çeker. Üstelik alacağı kötü haberler nedeniyle bunalıma gireceğine işaret eden rüya, maddi ve manevi yıkılmaya işaret eder. Rüyada yarasa görmek, çalışmaların ve çabaların sonuçsuz kalacağına işarettir. Üstelik emeklerinin karşılığını alamayacağına ve başarısının önünde büyük engeller olacağına işaret eder. Bu dönemleri azmini ve isteğini kaybetmeden atlatan rüya sahibinin, hayatına yeni bir sayfa açacağına ve mutlu olacağına işarettir. Hatta pes etmeyen rüya sahibinin, günden güne iyileşeceğine ve sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Kötü dönemlere kendini hapseden kişinin, uzun süre sıkıntı içinde kalacağına ve kendini kötü hissedeceğine işarettir.

Rüyada Yarasa Saldırısına Uğramak

Rüyada yarasa saldırısı görmek, sıkıntıların ve dertlerin çoğalacağına işaret eder. Rüya sahibinin sorunlarının üst üste geleceğine ve sıkıntıya gireceğine işarettir. Aynı zamanda şanssızlıklara ve uğursuzluklara işaret eden rüya, sağlık problemlerine ve üzüntüye dikkat çeker.

Rüyada Yarasa Sürüsü Görmek

Rüyada yarasa sürüsü görmek, aksiliklere ve zor bir döneme dikkat çeker. Rüya sahibinin bazı aksilikler yaşayacağına ve bu aksiliklerin, iş yaşamını ve özel hayatını kötü etkileyeceğine işaret eder. Hatta işlerinin uzun süre ters gideceğine ve istediği seviyeye gelmesinin zor olacağına işarettir.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Rüyada yarasa yakalamak, problemleri çözeceğine işaret eder. Rüya sahibinin sıkıntı ve dertlerini hızla çözeceğine, rahatlayacağına ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. Aynı zamanda sıkıntılardan kurtulmasıyla beraber rahat bir döneme gireceğine işaret eder. Bu sayede günden güne iyi gideceğine ve işlerini yoluna sokacağına işarettir. Bkz. Vampir

Uyuyan yarasalar

Rüyada Yarasa Öldürmek

Rüyada yarasa öldürmek, şanssızlıklara ve sıkıntıya işaret eder. Rüya sahibinin zor bir döneme gireceğine ve rahatının bozulacağına işarettir. Aynı zamanda bu sıkıntılara çözüm bulacağına ve iyiye gideceğine dikkat çeker. Genel anlamda pes etmemesi gerektiğine ve hayatının güzel bir döneme gireceğine işarettir.

Yarasa Ölüsü Görmek

Yarasa ölüsü görmek, çevresindeki kötü niyetli insanlara işaret eder. Rüya sahibinin bu insanlardan kurtulacağına ve onların şerlerinden korunacağına işarettir. Ayrıca rakiplerini ve düşmanlarını alt edeceğine işaret eden rüya, bu insanlardan kurtulacağına dikkat çeker.