Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada yas görmek rüya tabiri için elini ve ayaklarını bağlayan insan

Rüyada Yas Görmek

54

Rüyada yas görmek, projelere ve çalışmalara işaret eder. Rüya sahibinin maddi ve manevi kazanç elde edeceğine işarettir. Üstelik iş yaşamında yapacağı girişimlerin, rüya sahibinin büyük kazançlar ve gelir artışıyla beraber geleceğine dikkat çeker. Hatta alanından bir numara olacağına, insanlar tarafından takdir edileceğine ve mutluluğunun artacağına işaret eder. Bu yüzden güne güne daha iyi olan rüya sahibinin, yapacağı yatırımlardan yüksek kazançlar elde edeceğine delalettir. Bu rüyayı gören kişinin; rahata ereceğine, mutlu olacağına, insanlar tarafından tanınacağına, gelirinin artacağına ve iş yaşamında bir numara olacağına işaret eder.

Rüyada Yas Tutmak

Rüyada yas tutmak, problemlere işaret eder. Rüya sahibinin karşısında engeller olduğuna ve bu engelleri aşması gerektiğine işarettir. Her anlamda önünü görmesini engelleyen bu problemlerin, rüya sahibinin ilerlemesinin önündeki tek engel olduğuna işaret eder. Bu problemlerinde kurtulan rüya sahibinin, maddi ve manevi rahata ereceğine işarettir. Üstelik iş yaşamında yaşayacağı yeni gelişmelerin, her anlamda hayır ve bereket getireceğine işaret eder. Aynı zamanda yüksek kazanç elde edeceğine ve gelirinin artacağına işaret eden rüya, hayatının iyi seyir edeceğine dikkat çeker.

Rüyada Yas Evi Görmek

Rüyada yas evi görmek, hayallere ve hedeflere işaret eder. Rüya sahibinin yeni iş kapıları ve fırsatlarla karşılaşacağına ve bu fırsatları, değerlendireceğine işarettir. Bu sayede maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, başarılı olacağına ve isteklerine ulaşacağına delalet eder. Ayrıca sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulan rüya sahibinin, iş yaşamında odaklanacağına dikkat çeker. Sonrasında hayırlı olayların gerçekleşeceğine, hayatına çeki düzen vereceğine ve keyfinin yerinde olacağına işaret eder. Bkz. Ağlamak

üzülen ve ağlayan kadın

Rüyada Yas Yeri Görmek

Rüyada yas yeri görmek, önemli kararlara işaret eder. Rüya sahibinin hayatına çeki düzen vereceğine ve mutluluğunun artacağına işarettir. Aynı zamanda maddi ve manevi kazanç elde edeceğine dikkat çeker. Sıkıntılarından kurtulmasıyla beraber, problemlerin çözümlerini hızla bulacağına işaret eder. Bu sayede işlerinde hızla ilerleyeceğine ve isteklerine ulaşacağına dikkat çeker. Mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işarettir.

Rüyada Yas Yerine Gitmek

Rüyada yas yerine gitmek, yeteneğe işaret eder. Rüya sahibinin bir yeteneğini keşfedeceğine ve bunu kazanca dönüştüreceğine işarettir. Bu sayede maddi kaynaklarının günden güne aratacağına işaret eder. Aynı zamanda yolundaki engellerin kalkacağına, sıkıntı ve problemlerinden kurtulacağına işarettir. Mutluluk ve huzura, rahatlığa, keyifli günlere, maddi büyümeye ve önemli bir yeteneğe işaret eder.