Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada yazı tahtası görmek rüya tabiri için kara tahta

Rüyada Yazı Tahtası Görmek

164

Rüyada yazı tahtası görmek, düzene ve iyi bir hayata işaret eder. Rüya sahibinin planlı ve programlı bir insan olacağına işarettir. Hatta hayatını buna göre yaşayacağına ve disiplini hayatının merkezine koyacağına işaret eder. Bu sayede işlerinde hızla ilerleyeceğine işaret eden rüya, başarı elde edeceğine dikkat çeker. Ayrıca müjdeli haberler alan rüya sahibinin, kendini iyi hissedeceğine ve iş hayatına odaklanacağına işaret eder. İş yaşamındaki güzel gelişmelerin artacağına ve gelir artışı yaşayacağına da işarettir.

Rüyada yazı tahtası görmek, hatalara ve acemiliğe işaret eder. Rüya sahibinin bir işte acemi olduğuna ve bu yüzden, ufak kayıplar vereceğine işarettir. Hatta zamanla bunun üzerine gideceğine ve yeni şeyler öğreneceğine işaret eder. Sonrasında başarı elde edeceğine ve istediği gibi bir döneme gireceğine işarettir. Bu rüyayı gören kişinin, kısmetinin açılacağına ve şansının yaver gideceğine de işaret eder.

Rüyada Yazı Tahtasına Yazmak

Rüyada yazı tahtasına yazmak, çalışmalara ve çabalara işaret eder. Rüya sahibinin hayatına çeki düzen vereceğine ve disiplinli olacağına işarettir. Bu sayede sorumluluklarını yerine getireceğine ve dilediği gibi bir döneme gireceğine işaret eder. Aynı zamanda hayırlı arkadaşlıklar kuracağına işarettir. Bu sayede günden güne gelişeceğine ve arkadaşlarından destek alacağına dikkat çeker. Vereceği kararlar sayesinde güzel bir hayat sürecektir.

Yazı tahtasına yazdığını görmek, konum olarak yükselmeye ve iş yaşamında adını duyuracağına işaret eder. Rüya sahibinin, yüksek konumdan insanlarla beraber oturup kalkacağına dikkat çeker. Hatta onlardan güzel şeyler öğreneceğine ve kariyerinde hızla yükseleceğine işarettir. Bkz. Tahta

yeşil yazı tahtası

Rüyada Yazı Tahtası Silmek

Rüyada yazı tahtası silmek, kararlarını değiştireceğine ve bazı gereksiz şeylerden vazgeçeceğine işaret eder. Rüya sahibinin yeni deneyimler edineceğine işaret eden rüya, iş yaşamında güzel gelişmeler yaşanacağını haber verir. Hatta çalışmaları ve çabaları sayesinde güzel yerlere geleceğine ve iş yaşamında bir numara olacağına işarettir.

Rüyada Yazı Tahtası Görmek Psikolojik Olarak Ne İfade Eder?

Yoğun geçen günlerin ve zorlu yaşamın yansımasıdır. Fazlasıyla stres altında olan kişinin, iç dünyasında yaşanan sallantıların göstergesidir. Bundan dolayı endişe ve kaygı gibi kötü hislerin uyandığının mesajını verir.