Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
rüyada yellenmek rüya tabiri için karnını tutan adam

Rüyada Yellenmek

73

Rüyada yellenmek, küçük olayların büyüyeceğine işaret eder. Rüya sahibinin ufak sorunlara fazlasıyla takacağına, bu sorunları büyüteceğine işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine işaret eden rüya, zor günlerin yakın olduğuna dikkat çeker. Ayrıca ağzından bazı sözler kaçıracağına ve küçük düşeceğine işarettir. Rüyada yellenmek; kötü huylara, gereksiz sözlere, pireyi deve yapmaya ve haram yoldan kazanç elde etmeye işaret eder. Bu kötü özelliklerinden dolayı rüya sahibinin; zor günler geçireceğine, mutsuz olacağına, bunalıma gireceğine, sıkıntıya düşeceğine ve huzursuz olacağına dikkat çeker.

Rüyada Birinin Gaz Çıkardığını Görmek

Rüyada birinin gaz çıkardığını görmek, kötü bir duruma işaret eder. Rüya sahibinin kendini kötü hissedeceğine ve zor günler geçireceğine işarettir. Aynı zamanda çevresindeki asılsız dedikodulara işaret eden rüya, ihanete uğrayacağına da dikkat çeker. Üstelik bu ihanetin, rüya sahibinin en yakınlarından geleceğine işarettir.

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak, içine attığı şeylere işaret eder. Rüya sahibinin kötü olayları içine attığına ve içinde yaşadığına işarettir. Bu yüzden sıkıntı çeken rüya sahibinin, birine içini dökerek rahatlayacağına dikkat çeker. Hatta kırıldığı insanlara, içine attığı her şeyi dökeceğine ve iyi hissedeceğine işaret eder.

Rüyada Sesli Osurmak

Rüyada sesli osurmak, hatalara ve yanlışlara işaret eder. Rüya sahibinin kul hakkı yiyeceğine ve dedikoduların içinde bulunacağına işarettir. Aynı zamanda çevresi tarafından kınanacağına işaret eden rüya, onların sevgi ve saygısını kaybedeceğine dikkat çeker. Herkesin arkasından kötü konuşacağına, güvenilmez bir insan olacağına ve itibarını yitireceğine işarettir. Bkz. Pislik

kötü kokudan boğulan çocuk

Rüyada Gaz Çıkarmak

Rüyada gaz çıkarmak, sıkıntıların ve dertlerin sonuna işaret eder. Rüya sahibinin rahata ereceğine ve dileklerine ulaşacağına işarettir. Aynı zamanda mutluluk ve huzurun hayatına hakim olacağına işaret eden rüya, rahatının yerinde olacağına dikkat çeker. Sonrasında sağlık sorunlarından kurtulacağına ve kendine dikkat edeceğine işarettir. Bu sayede sağlık sorunlarından uzak olacağına işaret eder.

Rüyada Namazda Gaz Çıkarmak

Rüyada namazda gaz çıkarmak, bir insanın arkasından konuşacağına işaret eder. Rüya sahibinin dedikodu yapacağına ve yaptığı dedikodunun, ortaya çıkacağına işarettir. Bu yüzden kendini kötü hissedeceğine ve arkasından konuştuğu kişiyle yüz yüze geleceğine işaret eder. Ayrıca ağzından çıkanlara dikkat etmeyen rüya sahibinin, insanları kıracağına ve dargınlıkların ortaya çıkacağına işarettir.