Buradan Rüya Tabirinizi Arayın
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors
Rüyada yer elması görmek rüya tabiri için tatlı patates

Rüyada Yer Elması Görmek

23

Rüyada yer elması görmek, hayır göreceğine ve kendini iyi hissedeceğine işarettir. İşlerini düzenli yapacağına ve hayatını planlı yaşayacağına işaret eder. Rüyada yer elması görmek, hayalleri ve hedefleri konusunda ciddi olan rüya sahibinin, bu uğurda ter dökeceğine dikkat çeker. Sonrasında maddi sorunların sona ereceğine, zenginleşeceğine ve daha iyi bir insan olacağına işaret eder.

Rüyada Yer Elması Almak

Rüyada yer elması almak, Sıkıntı ve dertlerini aşacağına, ayağa kalkacağına işaret eder. Maddi ve manevi problemler yaşayan rüya sahibinin, yakın zamanda bunlardan kurtulacağına işarettir. Bu sayede hızla toparlanacağına işaret eden rüya, daha güçlü olacağına ve işlerini daha hızlı halledeceğine dikkat çeker. Üstelik geçim dertlerinin bitmesiyle beraber, yaşam standartlarının yükseleceğine işaret eder.

yer elması cipsi

Rüyada Yer Elması Yemek

Rüyada yer elması yemek, sıkıntı ve dertlerin artacağına işaret eder. Kendini kötü hissedeceğine, huzursuzluğa ve mutsuzluğa işarettir. Çalışmalarını sürdüremeyeceğine ve bir süre işlerinin havada kalacağına da işaret eder.